Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Anvelope Dunlop Sport 01, 195/65/15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
FLORO
De vanzare 4 anvelope Dunlop Sport Sp 01, 195/65/15 91V, cumparate in sept. 2007, fofosite pe masina mea cca. 5000 km.
Anvelopele sunt ca noi, fara nici o pana sau fara galme, ofer si factura, anvelopele avand garantie 1 an.

Se vand deoarece mi-am luat jante pe 16 si nu mai am ce face cu ele.

Am facut poze doar pt 2 buc deoarece celelalte 2 le-am dat jos de pe fata, ca sa imi pun de iarna, si le-am depozitat in beciul apartamentului alor mei, ca la mine nu prea am loc. Daca va fi cineva interesat sunt dispus sa le fac si celorlalte 2 buc poze si la le postez. Oricum sunt in aceeasi stare ca si cele pozate. Imi cer scuze pentru calitatea pozelor, in fata blocului la mine e o mocirla ingrozitoare.
Sunt `Made in Germany`.

Pret 800 RON neg.

FLORO
up
700 RON
FLORO
up
650 RON ultimul pret
robertsora
ofer 500 ron pe ele?
hunior
anvelopele nu au fost puse pe logan, ci pe passatu din semnatura daca nu ma insel?
FLORO
Anvelopele sunt de pe Passat. 2 buc inca sunt montate pe masina, rotile din spate si 2 sunt depozitate in beci.
Pretul este 600 RON fara alte negocieri. 1,5 mil / anvelopa mi se pret un pret foarte bun, avand in vedere ca s-au folosit din septembrie si pana acum (aprox. 5000 km).

Poze pt anvelopele date jos la intrarea in iarna:

9 Feb 2008, 19:40:
Anvelopele s-au dat

Se poate inchide
Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.