Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1300, Fiat Brava
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Ovidiu Comănescu
Vand Dacia 1300 an 1981, culoare galben, motor, cutie, palnetare, sistem franare si directie fara probleme, bord tip 1310, necesita antifonare si cateva lucrari de tinichigerie, pret 1000 ron neg. itp valabil 2009 (proprietar) tel. 0730200303 sau p.m.

Mai vand Fiat Brava an 2001 1,9 l jtd motorina, avariat dreapta fata, motor, cutie fara probleme, nu are parbrizul spart, lonjeron si stalp putin deplasat, 2 airbaguri sarite. Cateva dotari sunt: bord tip sport, tapiterie plus, volan si schimbator piele, km reali 101800 (proprietar) 3000 Euro negociabil, descriere mai amanuntita la tel. 0730200303 sau p.m. plange.gif mad.gif

Poze la ambele masini voi pune cat de curand.

Am reusit sa gasesc pozele cu Fiat-ul Brava.

L.E. Daca are cineva de vanzare o cutie de viteze cu 4 viteze pentru planetare scurte,(actualmente am cu 5 viteze cu planetare scurte, dar nu mai pun asa ceva pe d1300) ma lasat cutia de la frantuzoaica din '74, am inlocuit-o acum 3 ani si iaca a cedat. Rog un pret pe p.m. sau la nr. de tel. de mai sus.
Ovidiu Comănescu
Up
mariusdanielchelariu
Sunt interesat de Dacia 1300.As dori sa vad niste poze.Astept un PM de la Dvs. , sau putem stabili pe YM , id ul meu este mariusdanielchelariu.Telefonul meu este 0742 130 786.

Cu stima,
Daniel Chelariu
Ovidiu Comănescu
Voi pune niste poze cand va fi ceva mai mult soare, cu telefonul meu nu prea iese cand e lumina slaba, 1-2 zile.

Aveti pm d-le Daniel.
Ovidiu Comănescu
up, pentru mine o cutie cu 4 pentru planetare scurte va rog? Vreau sa salvez batranica.
Ovidiu Comănescu
up, nici o cutie cu 4 viteze nu-i de gasit?
Ovidiu Comănescu
@mariusdanielchelariu azi am dact daciuta, a venit, a vazut-o si a si luat-o.
Daciuta sa dat, fiatul il repar, sper, cutie fac rost de pe forum deci se poate inchide topicul, multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.