Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mecanici Dacia (1310 etc)
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
efesextra
Salut, am deschis acest topic pt gasirea cu o mai mare usurinta a unui mecanic in caz de nevoie. Daca stiti vre-un mecanic disponibil la "vizite" la domiciliu sau nu si care doreste clienti si smile.gif $$ lasati un nr de telefon si numele respectivului. (eu as avea nevoie in zona dr taberei smile.gif) Merci!
ag02cws
Eu de service-urile din Bucuresti sunt destul de dezamagit. Iata de ce:
1. Am fost la dacoserv sa-m ischimbe uleiul si sa-mi regleze directia. N-au vrut sa regleze directia pt ca am bielete de directie tip vechi (!!).
2. Am fost la un service si am schimbat o bieleta de directie si bucsi tirant. Au inversat piulitele si mi-au modificat pasul la filet, astfel incat, atunci cand am fost la iatsa sa reglez directia, a trebuit sa le schimb din nou. Bine-nteles ca la iatsa nu a fost nici o problema in a-mi regla directia.

In concluzie, eu la Bucuresti decat schimb uleiul. Restul, la Pitesti wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.