Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1300, an 1975
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ttudor
Vand Dacia 1300, an de fabricatie 1975, primul proprietar, motor frantuzesc cu piesele originale, cutie de viteze in stare buna, aprox. 100.000 km, culoare alba, bare cromate, cauciucuri in stare relativ buna, pentru piese, programul rabla sau pasionati dornici sa o reconditioneze (nu are ITP la zi).
Necesita reparatii la caroserie (praguri, usi partial ruginite), inlocuita bateria, insa motorul e putin folosit si in stare buna.

Pret: ~ 600 RON, negociabil

Locatie: Cluj-Napoca, cart. Zorilor

Tel: 0745-585.027
EMail: tudor_turcu AT email.it
Ovidiu Comănescu
Sal, barile cum sunt, cu tampoane mari? Daca da, ma intereseaza bara fata si un pret te rog.
C.C.
in afara de usi si praguri, alte probleme decaroserie sunt? lonjeroanele in ce stare sunt?
ttudor
QUOTE(Ovidiu Comănescu @ 7 Feb 2008, 00:45)
Sal, barile cum sunt, cu tampoane mari? Daca da, ma intereseaza bara fata si un pret te rog.
*

Nu stiu daca sunt mari sau nu - sunt dintr-un fel de cauciuc, putin mai lunguiete..
QUOTE(C.C. @ 7 Feb 2008, 13:26)
in afara de usi si praguri, alte probleme decaroserie sunt? lonjeroanele in ce stare sunt?
*

S-ar putea sa mai aiba rugina si prin alte locuri mai ascunse - nu am mai circulat cu ea de vreo 3 ani si nu-am mai uitat pe sub masina, asa ca..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.