Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Angel eyes pentru toate masinile.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MaTzA
Inele tip angel eyes , pentru orice masina, sunt confectionate din baghete de plexi glass , ca sursa de iluminare se folosesc leduri, avantajul este ca se pot face orice dimensiuni doriti, si orice culoare doriti.
Pretul incepe de la 50ron/perechea. Montajul este 30ron/pereche. Garantie pe viata.
poza1
poza2
poza3
poza4
poza5
poza6
poza7
poza8
poza9
poza10
poza11
poza12
poza13
poza14
poza15

Sper ca pozele fac mai mult decat 1000 de cuvinte.
MaTzA
aseara am terminat inca un set. Pentru BMW E 23... inelul mare avand 16,5 cm.
poza
cramadonis
de unde esti?poti pune si pe megane 2?dar vreau o treaba buna,nu asa aiurea.vreau sa fie asezat bine,centrat,intr-un cuvant sa fie perefect smile.gif ms
MaTzA
Sunt din bucuresti. La montaj o sa fii langa mine, si-mi spui cum vrei , unde le vrei...etc...
adi_ar
wub.gif Graitoare pozele, mai graitoare decat 1000 de cuvinte dar fa un mic efort, pune si tu poze, nu linkuri, ca nu-i prea bine, se "cearta" cu regulile ! smile.gif
... a ... si negocierile sa le faceti pe PM ca altfel o sa fie fake-up ! wink.gif
cramadonis
ai mai pus pe megane 2?ai poze?la montaj se da faru jos?zi un pret exact pt un megane 2 si lasa un numar de telefon.ms
aUd_SeMNe
Am si io o intrebare daca nu te superi biggrin.gif . Ce zice nenea organu cand te vede se ia de tine ? Sunt omologate?
lucifer
Vinzi si baghete separat ?
MaTzA
nu am mai pus pe megane 2
organu , nu zice nimic , pt ca sunt albe...si avem voie.
iti dau si baghete separat.

P.S. urmatoarele poze le pun bine
Zippy
pe solenza ai pus? daca da baga niste poze ca sunt tentat si eu.multumesc
adi_ar
Eu as zice sa le pui pe toate corect si cu prima ocazie, cred ca ai avea numai de castigat!

Ti-am dat si UP pe astazi !
smecheras
ai facut pe nova??
astept si eu o poza cu ele puse pe o nova/solenta/supernova...daca dau bine cumpar si eu un set
poti pune pe orice culoare??
MaTzA
Pentru nova am trimis cateva perechi, dar nu mai intra oamenii pe mess. Dar sa le dau mesaje sa vad daca-mi raspund. Cum pun mana pe niste poze le pun wink.gif
MaTzA
Am pus ieri pe logan...au iesit bine...maine pun poze...
ursulici
Pt un Clio II cat ar costa? Si sa fie pt ambele lacasuri, adica si la faza lunga si la scurta... Eu sunt din Brasov, deci imi voi face singur montajul. Poti trimite pe scurt niste mici instructiuni de montare?
eco_ionut
ar fi interesant de vazut cum arata si pe Logan
MaTzA
ursulici; da-mi un add pe mess sa vorbim matza_mihai
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.