Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: primesc notificari mereu desi am scos optiunea
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
razvan_3asy
Exact cum spune si topicu, desi am scos optiunea, primesc in continu subscrisu si notificari pe mail, daca se poate rezolva aceasta problema, primesc mail-uri la 2-3 minute, e stresant.
Multumesc anticipat.
adi_ar
Ai dezactivat totul > My controls/Subcriptions/Topics ... Forums+bife > Unsubscribe ... si totusi primesti notificari ?
R19/16v
Re-subscribe & re-unsubscribe?
razvan_3asy
Nu gasesc optiunile alea, daca se poate un print blush.gif .

ps: cred ca am rezolvat, mersi.
B31AYZ
Salut ,

Eu nu primesc notificari si am bifele puse consider corect . Am semnalat si la admini si nimic .Nu stiu ce sa mai fac.
adi_ar
Adica ce bife le "ai puse corect" ?
"Navigheaza" in meniuri cum am spus mai sus, bifeaza toate patratelele din dreapta si in banda derulanta de jos selecteaza UNSUBSCRIBE, apoi SUBMIT.
Daca nu merge incearca ce a sugerat R19/16v. In acelasi meniu da SUBSCRIBE (cu bifele puse) apoi UNSUBSCRIBE (tot cu bifele puse) ... si trebuie sa "mearga"!

PS
Detaliile sunt insirate nu pentru a jigni nivelul "internautic" al cuiva ci pentru a fi cat mai bine inteles.
liviu2004
Eu am bifat sa primesc notificari doar o singura data pana la vizita. Cand vin acasa gasesc la fiecare post nou cate o notificare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.