Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sticker KissFm
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Piese auto - Dacia Logan
Imparatul
Stie cineva unde gasesc de cumparat un sticker kissfm pentru Logan ca sa-l pun in locul celui care mi-a fost furat de pe partea laterala a masinii?

Se gasesc undeva de cumparat?
catala2k
mai bine da-l si pe celalalt jos si putin polish si arata mai bine decat cu el.
AR-18-MOS
Intreaba la vre-un dealer autorizat Dacia, ca ei le pun pe masina.
Virusake
Cum naiba l-au furat ca eu am vazut ca daca tragi de el exista riscul sa se ia cu tot cu vopsea... Sau asa s-a intamplat si tu vrei sa astupi asta?
Alexu7
daca gasesti sa ne spui si noua cat costa un sticker d-ala.
poate era vreun papucar loganar, wannabe KissFm-ist laugh.gif
Imparatul
nu prea s-a luat. dar oricum as vrea sa pun unul in loc. o sa vad la reprezentanta. mercic.
yoycata
Nu o sa gasesti la dealer pentru ca sticker-ul se pune in montaj general la Dacia, vb cu cineva de acolo wink.gif
sonykel
stikerele gen kiss fm , gen abs plus , gen easy se pun la dealer , cel putin aici in ct dealerul la livrare iti da stikerele si zice domne le iei si tile pui pe pereti in baie , sau le punem noi pe masina...
Stefan
pfuai, am ajuns s-o vad si p-asta: stickere cu kiss fm furate ca M-rile de pe BMW-uri.
Scenic83
QUOTE(AR-18-MOS @ 10 Feb 2008, 11:08)
Intreaba la vre-un dealer autorizat Dacia, ca ei le pun pe masina.
*



Nu se pun la dealer. Asa vine masina de la Pitesti
crising
Ei pe naiba se pun la Pitesti. Unui coleg de-al meu i le-a dar dealerul untr-un pliculet din plastic. Au zis ca daca vrea le lipesc ei sau sa si le puna singur ca ei nu le-au pus tocmai de frica hotilor.
bobo77
QUOTE(crising @ 10 Apr 2008, 11:59)
Ei pe naiba se pun la Pitesti. Unui coleg de-al meu i le-a dar dealerul untr-un pliculet din plastic.
*


Asa si unui coleg de-al meu care are luata masina din Constanta...@sonykel are dreptate.
TBonu
Ce vi se pare asa ciudat eu am pe usa de la baie un stiker cu Primaria Capitalei sparlit de pe un logan.
Scenic83
QUOTE(crising @ 10 Apr 2008, 10:59)
Ei pe naiba se pun la Pitesti. Unui coleg de-al meu i le-a dar dealerul untr-un pliculet din plastic. Au zis ca daca vrea le lipesc ei sau sa si le puna singur ca ei nu le-au pus tocmai de frica hotilor.
*



Eu ti-am spus cum a fost la mine.
Am fost la dealer exact cand a venit masina de la Pitesti si era cu ele deja puse.
De unde naiba vrei sa stiu eu ca la alti dealeri ti le da in punga.
"Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul".
AR-18-MOS
Da' matale de unde stii ca fix in momentul ala a ajuns de la Pitesti ... ?
pyngi
A luat tal meu un abs plus si nu era sticker nici din fabrica si nici in punga nu l-a primit. blink.gif , deci totul e posibil
AR-18-MOS
Poate dealerul nu a mai avut stickere si nu a pus pe masina ...
0(*_*)0
Le-am dat jos pe amnadoua:
La o reparatie la aripa stanga dreapta fata baiatu' de la service dadea sal lipeasca la loc si i-am zis "lasa"dupa care s-a rugat sa il dau si pe celalalt daca nu imi mai trebuie.I l-am dat. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.