Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR],Indicator incarcare baterie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fara roti
Salutare!!Poate are careva...sau stiti un magazin prin Bucuresti..nu vreau din targ!Multumesc..
annem
Eu am cumparat de la benzinaria OMV de linga City Mall. Am dat 32 de lei. Se leaga la bricheta si are alte doua prize (iesiri tip bricheta). Are suruburi de prindere. Eu l-am prins pe masca de la maneta de viteze, pozitie ideala pentru conectare huse cu incalzire, incarcator telefon, fierbator, incarcator acumulatori, etc. In stationare, ledurile indica starea bateriei.
zanga
annem poti sa faci o poza?
annem
Uite unul nou. Tocmai l-am desfacut pentru poze si-l voi monta pe noul Logan. Celalalt Logan nu-i acasa, asa ca nu pot sa fac poze cu indicatorul montat. Indicatorul functioneaza fara probleme de aproape 6 luni.
A doua poza are piciorusele de prindere desfacute. In punguta de plastic din priza dreapta se gasesc doua surubele de prindere.
[attachmentid=1627432965][attachmentid=1627432966]
zanga
Multumesc, o sa caut si eu pe la OMV Bacau sau Iasi.
fara roti
multumim de pont....dar vreau modelul artizanal(cel incastrat in buton de bord)
fara roti
Chiar nimeni??unul prin camara...ramas ..aruncat..
fara roti
???Nimeni??
Dodone
Eu am ceva scula,facuta deAEM Timisoara in urma cu 15-16 ani.Intamplator am doua poze prin comp. ,dar nu cu partea frontala ,cea cu 3 led-uri.E ca o priza auto care continua cu un cubulet cu un mic ecran prin care se vad led-urile.E f. fiabil ,eficace , util. Luni iti mai pun poze.Daca esti curios , il demontez si un electronist ti-l poate face.
L.E. Jucari e f. sensibila , in sensul ca sesiseaza orice consumator nou (aprinderea farurilor, dezaburirile de parbriz si luneta, etc.).Cu ea am depistat la prieteni baterii "obosite " sau relee defecte sau dereglate.
fara roti
Mersi de raspuns...stiu si acest model..e cel care se baga la bricheta...dar il vreau pe acela care e incastrat in buton de bord..
Dodone
OK, succes.
bygy007
poate te ajuta asta sau asta
fara roti
Am rezolvat!!Multumesc...se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.