Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Clio Symbol 1.5dCi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cbr-ica
Asadar vand masinuta din semnatura ca vreau Subaru Forester. E nemaipomenita!
- Motor 1.5dCi, 82cp/200NM tunat la 102cp/250NM (Dimsport) si se simte foarte COOL. Trage asa de relaxat si de usor... e sensibil mai prietenos si puternic fata de varianta cu setarile originale.
- Airbag sofer, aer conditionat, inchidere centralizata telecomanda cheie, oglinzi electrice si incalzite, geamuri electrice fata (cu module impuls), radio CD, proiectoare, carlig demontabil si conector pt lumini remorca, culoare Argintiu, optional portbagaj de schiuri (poate duce 6perechi de schiuri sau 4 snowboarduri)
- Revizia de 60.000 + distributie proaspat efectuata (carte de service). Kit ambreiaj schimbat acum 500km.
- 2 seturi de roti (cele de vara sunt neatinse inca - jante Wolfrace Katana II si gume Kumho Ecsta SPT KU31 - dimensiunile normale, trecute in certificatul de inmatriculare)
Consum max 6.5% in oras si minim 4% afara.

Nu pot sa va zic decat ca sunt psihopat si ca nu suport sa nu mearga ceva si ca am grija de ea ca de copilul meu. Singurele defecte sunt 2 infundaturi mici de la lovitura de usa deschisa in parcare si de la inchis capota prin apasare + un proiector crapat pe care il am nou acasa dar astept caldura sa il schimb.

Imi pare rau ca trebuie sa o vand dar nu am bani sa o tin si sa o iau si pe cealalta. Nu am poze cu ea dar nici nu as avea ce sa arat in poza. E impecabila!!!! Pun poze cu modelul de jenti si gume de vara (repet, noi noute, neincaltate, zero km).

Pret:7800EUR
YahooMessenger: razvan_apopei
Telefon: (o sa il postez cand ma intorc din concediu)
hitman1234
dai si jantele de vara separat?
cbr-ica
ar fi o idee dar daca nu se vinde masina... tre sa imi iau altele.
jantele fac 11mil cu antifurturi si prezoane si inele si tot.

13 Feb 2008, 11:58:
acum mi-a venit ideea ca as putea sa vand si carligul si portbagajul de schiuri separat...
jantele ar trebui vandute cu gume cu tot pentru ca gumele (185/55/15) nu se potrivesc pe rotile de iarna (175/65/14)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.