Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: bucsarii
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
masalko
dupa ce am schimbat bielete si semibielete,placute frane, parca m-a cam prins cheful de bagat bani in dacie!
mentionez ca am dat pe semibielete 8ron/buc,bielete22ron/buc,13ron/set 4 placute frane si m-am gandit ca daca tot sunt cat de cat ieftine piesele de schimb vreau sa ma ocup de volan(am inteles ca s-ar schimba bucsi de la cuplaj volan-directie??) huh.gif ,iar in wekend sa ridic masina si pe puntea spate sa vad ce gasesc si la rotile din spate
va rog,daca ati umblat pe la volan ,sa-mi spuneti si mie ce as putea sa schimb/imbunatatesc.
Adrian_Boy
Stiu ca la volan se schimba 2 busci din plastic sunt ele. Una sus si alta mai jos, dar se schimba numai cand sunt uzate ca sunt numai porcarii acuma pe piata.

Daca-ti face zgomot volanul cand misti de el, atunci e bine sa le schimbi wink.gif

Spune si de ce firma sunt piesele ca le-ai cumparat ca sunt cam ieftine biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.