Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Cateva Accesorii Dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Costin_ct
Vand urmatoarele produse de mai jos. Primesc comenzile din momentul acesta pe PM dar voi trimite produsele incepand din luna Martie!!!
APARATORI NOROI LOGAN FATA 30ron
APARATORI NOROI LOGAN SPATE 30ron
PARAVANT(DEFLECTOR) LOGAN FATA 50ron
PARAVANT(DEFLECTOR) LOGAN SPATE 40ron
INELE AERATOARE LOGAN (nu sunt prestige) 20ron
PLOAPE LOGAN pentru faruri stock (nu angel) 20ron
PARAVANT(DEFLECTOR) LOGAN BREAK FATA SI SPATE 95ron
PARAVANT(DEFLECTOR) SOLENZA FATA 38ron
PARAVANT(DEFLECTOR) SOLENZA SPATE 36ron
RAZUITOARE GHEATA 3ron
La preturile de mai sus se mai adauga si eventualele taxe postale.
fl7
se poate doar 1 ploapa?
Costin_ct
Nu...le dau numai la set.
Am la oferta (lichidare actualul stoc):
PARAVANT(DEFLECTOR) LOGAN FATA de culoare alba (transparenta) la numai 35ron

17 Feb 2008, 01:36:
Nu vrea nimeni PARAVANT(DEFLECTOR) LOGAN FATA de culoare alba (transparenta) la numai 35ron???
radiozipp
ploape solenza? nu ai?:|
Costin_ct
Nu am ploape de solenza, doar de logan.

17 Feb 2008, 22:13:
Oferta!!!
PARAVANT(DEFLECTOR) LOGAN FATA de culoare alba (transparenta) plus o razuitoare de gheata cadou la numai 35ron!!!


18 Feb 2008, 15:40:
Up up up!
bogidan21
Salut
Eu am avut niste paravanturi pe logan pe fata si nu am fost deloc multumit de ele.imi zgariau geamurile si faceau un zgomot ingrozitor cand actionam geamurile. acum ele or fi un model diferit sau asa fac si astea si este o chestie care vine odata cu produsul?
Costin_ct
Pai asta depinde foarte mult de cum le montezi! Daca le vei monta corect dupa ce inchizi si deschizi de vreo 2 ori geamurile nu va mai face asa de urat. wink.gif
Costin_ct
Update lista!
Aparatori Noroi LOGAN Fata 25ron
Aparatori Noroi LOGAN Spate 25ron
Inele Aeratoare 20ron
Pleoape 20ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Oferta!!! Paravanturi (deflectoare) Logan fata mai am 1 set albe pe care-l dau la pretul de 35ron - Daca il comandati in 48 de ore dau cadou si o razuitoare de gheata!!!
Astept comenzile saptamana asta, iar expedierea coletelor o voi face de saptamana viitoare!!! (exceptand setul de paravanturi)
Costin_ct
Upppppppppppppp.

23 Feb 2008, 19:47:
Update lista!
Aparatori Noroi LOGAN Fata 25ron
Aparatori Noroi LOGAN Spate 25ron
Pleoape 20ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Costin_ct
Am adus din nou produse!!! Astept comenzile voastre! Iata lista:
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Pleoape 20ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Paravanturi nu mai aduc decat daca vreti cantitati mari adica en-gros iar pretul il discutam pe privat in fuctie de marimea comenzii!

Promotie!!! Dau doar un set de Aparatori noroi spate la 18ron + 1razuitoare de gheata cadou primului interesat. Nu dau si aparatorile fata ci doar un set de spate la promotie.
Dau cadou o razuitoare de gheata la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
Costin_ct
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Pleoape LOGAN 20ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Paravanturi nu mai aduc decat daca vreti cantitati mari adica en-gros iar pretul il discutam pe privat in fuctie de marimea comenzii!

Dau cadou o razuitoare de gheata la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
zanga
Au ajuns aparatorile. Recomand !
Astept o zi libera sa le montez.
Cristi3112
aparatorile de noroi se potrivesc si la supernova?
Costin_ct
Nu se potrivesc si la SuperNova. Pentru SuperNova se folosesc alt model. Acestea sunt speciale pentru Logan.

29 Feb 2008, 13:14:
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Pleoape LOGAN 20ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Paravanturi nu mai aduc decat daca vreti cantitati mari adica en-gros iar pretul il discutam pe privat in fuctie de marimea comenzii!

Dau cadou o razuitoare de gheata la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
Costin_ct
Pleoape LOGAN 20ron
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Paravanturi nu mai aduc decat daca vreti cantitati mari adica en-gros iar pretul il discutam pe privat in fuctie de marimea comenzii!

Dau o razuitoare de gheata cadou la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
padrefloryn
vreau si eu pleoape si inele aeratoare logan gri
Costin_ct
Cu pleoapele te pot ajuta dar inele aeratoare nu mai am momentan. Daca vrei sa-ti trimit pleapele trimite-mi datele tale pe PM.
Costin_ct
Pleoape LOGAN 20ron
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Paravanturi nu mai aduc decat daca vreti cantitati mari adica en-gros iar pretul il discutam pe privat in fuctie de marimea comenzii!

Dau o razuitoare de gheata cadou la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
pufosu
Ai inele aeratoare albastru marin?
Costin_ct
Momentan nu mai am de vanzare inele aeratoare de nici un fel.

Mai am de vanzare urmatoarele produse:
Pleoape LOGAN 20ron
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Paravanturi nu mai aduc decat daca vreti cantitati mari adica en-gros iar pretul il discutam pe privat in fuctie de marimea comenzii!

Dau o razuitoare de gheata cadou la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
bogdan_dsn
aparatorile de noroi pt logan sunt cele originale?
Costin_ct
Nu sunt produse de Dacia dar sunt identice cu cele produse de ei. Sunt aparatori pentru logan si nu universale!
zanga
bogdan_dsn am cumparat eu de la costin si se potrivesc perfect, pachetul e complet cu autofiletante si instructiuni.
padrefloryn
au ajuns pleoapele, le-am montat, sunt super
MULȚUMESC
Costin_ct
Mai am de vanzare urmatoarele produse:
Pleoape LOGAN 20ron
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Paravanturi nu mai aduc decat daca vreti cantitati mari adica en-gros iar pretul il discutam pe privat in fuctie de marimea comenzii!

Dau o razuitoare de gheata cadou la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
Costin_ct
Mai primesc comenzi pana pe marti-miercuri deoarece la sfarsitul saptamanii viitoare voi pleca din tara pentru aproximativ 2-3 saptamani. Astept comenzile voastre.
radiozipp
ploape solenza.. este?smile.gif)


Costin_ct
Nu am pleoape decat de logan. Nu stiu daca nu se potrivesc si pe solenza...nu cred...
Costin_ct
Mai am de vanzare urmatoarele produse:
Pleoape LOGAN 20ron
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Paravanturi nu mai aduc decat daca vreti cantitati mari adica en-gros iar pretul il discutam pe privat in fuctie de marimea comenzii!

Dau o razuitoare de gheata cadou la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
Costin_ct
Mai am de vanzare urmatoarele produse:
Pleoape LOGAN 20ron - 1 set negre
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron - 1 set
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Paravanturi nu mai aduc decat daca vreti cantitati mari adica en-gros iar pretul il discutam pe privat in fuctie de marimea comenzii!

Dau o razuitoare de gheata cadou la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
Costin_ct
Pleoape LOGAN 20ron
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Paravanturi nu mai aduc decat daca vreti cantitati mari adica en-gros iar pretul il discutam pe privat in fuctie de marimea comenzii!

Dau o razuitoare de gheata cadou la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
radium
Aparatorile de noroi sunt cele originale?
50 ron sunt toate 4, adica fata + spate?

Multumesc!
Costin_ct
Nu sunt exact cele originale dar sunt asemanatoare, sunt speciale pentru logan si se potrivesc perfect! Da, 50ron toate 4. Aparatorile vin cu instructiuni de montare si cu suruburile necesare incluse.
Astept datele tale pe PM si iti trimit.
Costin_ct
Pleoape LOGAN 20ron
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc
Paravanturi nu mai aduc decat daca vreti cantitati mari adica en-gros iar pretul il discutam pe privat in fuctie de marimea comenzii!

Dau o razuitoare de gheata cadou la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
Costin_ct
Lichidare de stoc!!! Dau 1 set Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate la numai 45ron si 1 set pleoape pe albastru marin la 17ron. Mai dau cadou si razuitoare de gheata la prima comanda primita! Oferta valabila 48ore!
La preturile de mai sus se adauga si eventualele taxe postale!
Costin_ct
Pleoape LOGAN 20ron
Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc

Dau o razuitoare de gheata cadou la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
Costin_ct
Mai am de vanzare urmatoarele produse:
1 set Pleoape negre LOGAN 20ron
1 set Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate 50ron
Razuitoare Gheata 3ron/buc

Dau o razuitoare de gheata cadou la fiecare comanda la oricare din produsele de mai sus in limita stocului disponibil.
Costin_ct
Mai am de vanzare doar 1 set de Aparatori Noroi LOGAN Fata si Spate + 1 set razuitoare gheata cadou la numai 50ron
danutzu_nid
mai ai pleoapele albastru marine?
Costin_ct
Nu le mai am.
Costin_ct
Nu mai am nici un produs in stoc momentan!
In cateva saptamani o sa mai aduc Pleoape si orice produs din cele de mai sus doar la comanda.
Ca o noutate: O sa pot sa vopsesc pleoapele in orice culoare!!! Pretul pentru pleoapele vopsite va fi de aproximativ 35-40ron. Pleoapele pe culorile alb, rosu passion, albastru marine sau negre va fi tot 20ron.
Puteti sa-mi dati comenzile de pe acum daca vreti dar nu le voi putea onora deocamdata.
Costin_ct
Astept comenzile voastre la oricare din produsele afisate in primul post al anuntului pana joi seara cel tarziu deoarece vineri imi fac aprovizionarea si pot sa aduc oricare dintre produse.
Costin_ct
Am adus pleoape pe culorile: albastru marine, rosu passion si negru. Pretul pleoapelor normale este de 20ron pe set. Daca doriti va pot vopsi la comanda in orice culoare pleoapele iar pretul per total la pleoapele vopsite este de 40ron setul.
Astept comenzile voastre!
Alte produse in afara de pleoape nu mai am!
nova_invicta
vreau si eu un set de pleoape albastru marin .Esti din bucuresti ?
Costin_ct
Sunt din Constanta. Trimit oriunde in tara cu plata ramburs.
Costin_ct
Mai am cateva seturi de pleoape:
1 set vopsite albastru mineral 40ron
1 set vopsite albastru marine 40ron
1 set rosu passion 20ron
1 set negre 20ron
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.