Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] DACIA 1300 PE CARBURATOR,TINICHIGERIA OK!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DACIOTUL
Va salut! Cumpar o Dacie 1300 sau orice alta varianta a berlinei, ma intereseaza ca tinichigeria sa fie foarte buna, sa nu fie nevoie de reparatii si aspectul general sa fie de masina cat mai ingrijita. Nu ma intereseaza anul fiindca nu merg cu talonul, circul cu masina, asa incat doar anul fabricatiei mie nu-mi spune nimic...Vin si in provincie daca imi trimiteti poze si doar cu conditia, valabila si pentru Bucuresti, sa facem actele imediat si bineinteles astea sa fie in ordine!
Neaparat pe carburator!
Multumesc si o zi buna tuturor!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
barbutu
salut.
cred ca ar fi bine daca ai spune de ce buget dispui ca sa stim daca ne incadram total in cerintele tale.
numai bine.
99AIM
Tata are o Dacie din 1980 intacta cu tabla super,planetare noi pt. schimb,eu sunt din C-ta daca te intereseaza vorbim pe PM.
naomy_naili
DACIA 1300 / 79 , stare f buna 1500 ron dorin19542000@yahoo.com
DACIOTUL
QUOTE(barbut_88 @ 18 Feb 2008, 15:31)
salut.
cred ca ar fi bine daca ai spune de ce buget dispui ca sa stim daca ne incadram total in cerintele tale.
numai bine.
*



Depinde de masina, am gasit in Sibiu o Dacie din 1970, 147.000km, un singur propietar, aspectul era cel original, fara modificari(nu exclud variantele astea, doar ca primul model mi-a placut cel mai mult) tinichigeria ok, trebuia vopsita, as fi trecut si peste asta fiindca era exact modelul meu, cel cu frana de mana sub bord(cea din semnatura)dar a dat-o pana am adunat eu banii rofl1.gif Ne intelesesem la 400euro.
Ideea e ca vreau sa platesc atat cat merita masina, dupa criteriile mele mai ales...
Seara buna tuturor! biggrin.gif

18 Feb 2008, 20:16:
QUOTE(naomy_naili @ 18 Feb 2008, 18:49)
DACIA 1300 / 79 , stare f buna 1500 ron  dorin19542000@yahoo.com
*



Ai pm, multumesc pentru raspuns!
helldriver11
Am eu in Pitesti Dacia 1310, unic proprietar, 100.000 km. intretinuta cu ulei strain, tinuta in garaj, 1986, actele superOK. Poze gasesti si aici pe forum.
Pret 1000 euro negociabil.
Tel. 0744898920
DACIOTUL
Buna dimineata!! blush.gif Up-ul zilnic.... icon_mrgreen.gif
DACIOTUL
sofer1.gif Multumesc pentru oferte, am luat-o pe cea din Cluj, merg sambata s-o aduc!
O zi buna tuturor! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.