Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] huse Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
valeriu ciprian
Vand huse gen tapiterie Prestige pret 200 lei plus taxele postale sau taxele curierului,cum vreti.
Husele contin 9 piese...
2 piese pentru scaunele fata
5 piese pentru tetiere (3 mai mici si 2 mai mari)
2 piese spate.
Husele au gauri pentru tetiere deci nu mai trebuie dat gaura.De asemenea au buzunare pentru scaunele fata .
Husele sunt pentru Logan Berlina fara airbag-uri in scaunele fata...dar la nevoie se poate adapta si pentru acestea.
Bag si cateva poze cu husa pentru scaunul fata montata la repezeala , dar la montajul final se aseaza super.
naomy_naili
un pret ?
valeriu ciprian
200 lei + taxele postale...am scris si in anunt...
aleksanders
sunt primele huse cu buzunare pe care le vad- arata bine si sunt interesante - ai si niste poze cu materialul din care sunt facute?!!- ma refer la verso- acel burete de ce densitate este - merci
valeriu ciprian
Deci...partea pe care sunt triunghiurile e acelasi material ca cel de la tapiteria originala a masini indiferent de versiune...iar in spate(partea cu buzunarul si lateralele) este dintr-un material imitatie de piele sau asa ceva...mai tare si care se curata foarte usor cu o carpa uda in caz ca se murgareste accidental.Burete nu are deloc.
robyvol33
Aveti idee ? se potruvesc si la super nova ?
valeriu ciprian
robyvol33 nu stiu daca se potrivesc... sad.gif

UP...
tarzy
vreau si eu un set

factura dai?

da-mi un numar de tel ... eventual pe PM ca sa discutam
menta
Pt mcv 5 locuri nu ai?
valeriu ciprian
La MCV cu 5 locuri bancheta din spate e fractionara...nu?
cristio_79
Husele sunt originale de Prestige sau sunt "home made"?Poti pune poze si cu husele pentru bancheta spate,te rog?
valeriu ciprian
Maine voi monta husele si fata si spate pe o masina...si voi pune poze.Nu sunt home made...
cristio_79
Daca materialul este identic cu cel de Prestige,m-ar interesa si pe mine.Multumesc!
menta
QUOTE(valeriu ciprian @ 26 Feb 2008, 18:00)
La MCV cu 5 locuri bancheta din spate e fractionara...nu?
*



da...... se inparte in 2/3 1/3

valeriu ciprian
cristio_79 materialul este identic cu cel de pe Prestige...astept adresa ta pe privat.

menta nu cred ca merg montate pe MCv...in primul rand nu vei mai avea posibilitatea sa fractionezi banca si in al doilea rand nu vei avea cum sa prinzi husa pe spatrul bancii spate...pentru ca in partea din spate a husei nu e material...sunt doar elasticele de prindere cu carligele aferente.
Poze...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.