Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: nu mai pot posta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
viezure
salut

nu stiu de ce dar nu mai pot sa postez nici un nou topic pe forum
va rog ajutati-ma

multumesc
Liviu
Dupa cum ti-am zis si pe privat, tu poti posta dar esti pus pe moderator preview. Asta e o restrictie care nu permite mesajelor tale sa fie vizibile decat daca sunt aprobate unul cate unul de un moderator.

De exemplu, acest topic a fost invizibil pana acum un minut cand l-am aprobat eu. Acelasi lucru se intampla in toate sectiunile forumului numai ca celelalte mesaje trebuie aprobate de moderatorii respectivi.
cj98czh
Daca nu sti dar sunt sigur ca sti foarte bine....pentru asta:

http://www.reno.ro/schimbare-de-injectie-t102379.html
CataT
Eu nu mai pot sa postez poze rog un moderator sa ma lamureasca si pe mine ce se intampla.
Ms!

6 Mar 2008, 20:56:
Am vrut sa schimb si poza din avatar, nici-o sansa.
C a t a l i n
Dă refresh în browser, poza a fost schimbată... Mai scrie de vreo 10 ori pe forum asta...
CataT
Chiar daca mai scrie de vreo zece ori... si dupa refresh poza tot nu s-a scchimbat.
C a t a l i n
Înseamnă că nu citești mesajul de eroare ce apare acolo, probabil legat de dimensiunile și mărimea pozei.
CataT
@maersk, poza este chiar una de avatar de 4k, mai mica de atat nu stiu daca este nevoie s-o fac...
Despre mesajul de eroare... imi pare rau, dar nu exista.
Manuel
Ce poza vroiai sa pui? Rombul cumva? smile.gif
C a t a l i n
Șterge cache-ul.
CataT
Da @Manuel.

6 Mar 2008, 21:47:
Oricum ceva s-a intamplat pot posta poze.... smile.gif
Manuel
Eram precisa tongue.gif Asta il si ai. Vorba lui Maersk, sterge cache-ul.
CataT
Jur ca la mine nu se schimbase, am reusit sa-l sterg.

6 Mar 2008, 21:53:
Nu mai inteleg nimic, The Doctor nu vrea sa m-a paraseasca...
19vik
Nu stiu ce tot faci tu acolo, da rombu' il aveai si cand ti-am raspuns eu la stropitorile de parbriz, apoi a ramas numai TRIBU...

Apropo, aseara mi-am schimbat avatarul, am dat refresh si era ok, azi dimineata cand am intrat pe forum de la serv... avataru vechi, eu blocat... am dat refresh si nimic, am inchis si redeschis browserul si abia atunci s-a schimbat. Sa nu te surprinda maine daca patesti la fel biggrin.gif
Manuel
Uite, asa se vede. E de la tine.
CataT
Va cred fratilor, dar nici eu nu mint se poate vedea in poza postata de mine mai sus.
Poate maine isi revine.
C a t a l i n
ȘTERGE CACHE-UL!!!

Ți-am mai spus, și mai scrie de N ori pe forum...

Șterge TEMPORARZ INTERNET FILES din meniul browserului.
CataT
Multumesc acum am rezolvat, sper ca nu am stresat pe nimeni.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.