Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] difuzoare auto 13cm Infinity Reference5012i
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Meghitzanul
Difuzoarele arata fix asa: http://www.be-loud.ro/produse/Difuzoare_au...nity/REF_5022i/
Au exact aceleasi caracteristici tehnice ce cele din link (5022i inlocuind vechea serie 5012i), difera doar impedanta, ale mele fiind pe 4 ohmi

Le-am avut montate pe portierele fata la megane 2, iar pentru asta a trebuit sa le rup 2 picioare de prindere in diagonala... usa de megane avand locasuri doar pt doua urechi de prindere
In rest arata ca noi, functionand ca in prima zi cand le-am cumparat. Au inalte si bass super ok pt niste dif-uri de 13 cm.

Pret: 100 ron fix (eu dand pe ele aproape 200 ron)
S.S.I
Daca-mi plac cum se aud...ai de la mine 70 ron.
Meghitzanul
70 ron?...no way.. sorry
le dau cu 100 ron pt ca chiar nu am ce face cu ele si e pacat sa stea degeaba.. sper ca ai vazut pe be-loud cat costa ele de fapt..
radiozipp
off topic : fara suparare dar preturile de pe be-loud is cam piperate.. parerea mea.. :|
on topic : mai lasi din preT? se aud bine.. sau au inceput sa gajaie..de unde esti? urechile de prindere cu firul audio cum sunt?
stifler_cale
lasa id`ul de mess
andr3y
ofer 65 ron !!
Meghitzanul
QUOTE(radiozipp @ 5 Mar 2008, 23:55)
off topic : fara suparare dar preturile de pe be-loud is cam piperate.. parerea mea.. :|
on topic : mai lasi din preT? se aud bine.. sau au inceput sa gajaie..de unde esti? urechile de prindere cu firul audio cum sunt?
*


am spus clar ca arata ca noi si functioneaza ca atunci cand le-am cumparat.. sunt in cutia lor originala... in fine..never mind
mai bine adaug niste poze ca sa evit genul de intrebari de mai sus
[attachmentid=1627439418] [attachmentid=1627439419][attachmentid=1627439420]
nu cred ca le voi mai folosi vreodata si de asta le dau... daca le vrea cineva la pretul asta bine, daca nu asta e..
aaa... din Bucuresti sunt... scrie daca te uiti

@stifler_cale: id-ul meu de mess este dancarare76

am raspuns cam tarziu.. imi pare rau ca am uitat sa ma mai uit pe aici smile.gif
Meghitzanul
90 ron !!!!!!
madkat
m-ar fi interesat pe mine... dar in situatia in care ai rupt doua urechi de prindere de la fiecare boxa nu le pot lua..
si in nici un caz la pretul asta... daca erau "ca noi" vorbeam
bafta la vanzare!
Meghitzanul
da, daca ai locas de prindere pt 4 urechi e normal sa vrei sa le prinzi in toate cele 4 puncte de prindere

eu le-am rupt pt ca a trebuit sa le pun pe megane unde e mai "anapoda" si trebuie prinse numai in 2 puncte ... celelalte doua urechi fiind nevoit sa le rup din motive de spatiu in portierele fata..altfel nu intrau... deci pretabile sunt tot pt un posesor de megane care oricum ar fi trebuit sa le rupa

asta e singurul "defect" blush.gif ... pt ca in rest sunt impecabile smile.gif
Meghitzanul
85 ron!
madhorsefuzzy
Ai PM. smile.gif
Meghitzanul
s-au vandut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.