Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Clio Simbol 2007
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bujuxp
Dezmambrez clio 2008 symbol . Soferu a fost incepator si a facut-o praf bine ca e in viata si teafar . Masina avea 10000 km facuse prima revizie .
sebi
Satelitul de comanda de la radio cd ma intereseaza. merci
Bliss
Avea capace roti? Mai sunt intregi?
cmandrei
Pune o lista de componente bune inca daca se poate. (as avea nevoie de cateva piese din/de la motor altele) [si spune totusi si motorizare si echiparea]
poseidon06
Sunt interesat de senzorul de temperatura exterioara...daca avea smile.gif
cristianxxl
Si eu sunt interesat de piese, daca e in Bucuresti da o adresa ceva sa vin sa vad masina si iau ce am nevoie cash.
bujuxp
Masina este 1.5 dci 2008 .
andr3y
ce 2008 ? bujule ? tongue.gif poate 2007
sobolan
pune o lista cu piesele,eventual poze ale masinii ca sa se vada ce mai e pe ea...
cameleon_boy
Da si eu sunt interesat de mai multe piese ,pune poze si evetual preturi pt diverse componente intregi multumesc.
iliegbz
radio cd + satelit comanda + afisat separat pt. radio. Foarte interesat !
alex.vano
Asa e... poze si lista cu piesele si accesoriile ar fi cel mai bine.

Asteptam.
2dor
Are oglinda electrocrom?
hunior
Maciulie schimbator???
octav_
Bara spate mai este intreaga? Ma intereseaza sa nu fie rupta/ crapata.
cristibz
Ma intereseaza si pe mine maciulia schimbator si capacul de la locasul filtrului de polen. Le ai, le dai, ce preturi?
sobolan
initiatorul topicului a disparut....o lista cu piesele sau pozele masinii ar face mult si sigur s-ar vinde multe pe aici....deci,asteptam......
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.