Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Siguranta LOGAN URGENT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AlexNacela
Am neovie in seara asta de o siguranta de Logan, siguranta de la casetofon, bricheta ... URGENT IN SEARA ASTA !!!!

Va rog mult de tot, in Bucuresti.

Platesc, nu este problema, dar am nevoie URGENT... maine la ora 5 plec spre Timisoara.

Mob: 0720902395
gotty
daca e o siguranta normala,de ce nu incerci la o benzinarie?
AlexNacela
Ce benzinarie ... o sa dau o fuga acuma pana la un PETROM
gotty
orice benzinarie....
AlexNacela
Pfff ce noroc chior am avut ... am gasit la un petrom uitat de lume si timp
Lostboy
Și totuși, de ce te agitai atât pentru o siguranță?
OVIDIUS
Cu precadere ca era de la casetofon, deci se putea pleca si gaseai pe drum...
ionutz72
QUOTE(AlexNacela @ 28 Feb 2008, 22:44)
Pfff ce noroc chior am avut ... am gasit la un petrom uitat de lume si timp
*


Acum serios,razi de noi?! blink.gif
OVIDIUS
Oricum e in drum spre Timisoara acum...Bine ca a gasit la 22:44, ca se termina programul... icon_mrgreen.gif
Lostboy
Ce noroc domnule!?!?!?
Bănuiesc că se poate închide, sau îl lasă deschis, că deh..., poate se mai arde vreuna! (siguranță)
AlexNacela
QUOTE(Lostboy @ 29 Feb 2008, 08:45)
Și totuși, de ce te agitai atât pentru o siguranță?
*



Ma agitam pentru ca la 5:30 dimineata am plecat impreuna cu sotia, fetita, partenerul de dans si mama acestuia spre Timisoara ( impreuna cu un grup de 6 masini ) si nu statea nimeni pe traseu sa opreasca pentru mine ca sa pun o siguranta ( sau sa opresc din benzinarie in benzinarie ca sa gasesc o siguranta, sau unde am oprit sa ma fi bazat pe faptul ca o sa gasesc o siguranta )

Nu am facut thread-ul de plictiseala, distractie sau ca sa fac post-uri ( sau la ce va mai ganditi voi ).

Acuma ca am siguranta ( vro 3 ), se poate inchide.

Si da stiu ca pe capacul de la panoul de sigurante ( la Logan ) se aflau 3 sigurante de rezerva, care au fost folosite in trecut si neinlocuite ( am zis ca o fac, dar deh, numai de sigurante nu-mi ardea mie )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.