Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Non Euro 2011?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
ALPU
Credeti ca din 2011 nu se va mai circula in orase cu masini non euro?
ArtVandelay
nu
Motreanu Sorin
Ar trebui sa lase turismele sa imbatrneasca in mod natural si sa se ocupe prioritar,cum am mai spus-o de acele JAFURI de camione Roman care polueaza incredibil.
Cred ca masiniile non euro vor disparea incetul cu incetul pana ce numarul lor va fi neglijabil pentru a-i preocupa pe domnii care nu stiu cum sa complice viata omului de rand.
Deocamdata,sa speram ca programul "Rabla" se va extinde la vehiculele grele.
CriSTI68
ROMAN tractoarele, PROTAN, Glina, lista continua... a sa nu uitam de centralele nucleare, ce ecologici sunt europenii astia domne..
argon
mai sunteti multi care credeti orice aberatie lansata de moliceanu? era o vorba, un prost arunca o piatra si 10 destepti nu o pot scoate... S-a terminat circul cu 3 prezoane, incepe altu..nu ca ar fi iesit vreodata din tara cu Dacia aia ce nu puteu dormi noaptea si se agitau pe forum ca au 3 prezoane.

apropos de orase, in tarile civilizate, in centrele istorice ale unor orase nu se mai circula de ceva vreme cu masini <euro 3, si Diesel orice euro fara filtru de particule. Este o idee foarte buna, pentru imbunatatirea calitatii vietii rezidentilor. Cand o'i vedea si in Bucuresti asa ceva ma fac popa.
Executron
QUOTE(argon @ 2 Mar 2008, 12:42)
Cand o'i vedea si in Bucuresti asa ceva ma fac popa.
*



Vezi ca peste 20-30 de ani sigur te faci popa... happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.