Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dacia 1310 sau dezmembrez
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
golgo
Vand dacia 1310 1991. Revizie expitata din 20.11.2007. Lovita in aripa din spate dreapta in parcare. Necisita indreptata si vopsita. Instlatie GPL cutie 5 trepte cauciucuri 5000 km pe fara navigator 2 kit ambreiaj schimbat recent (dupa ce am schimbat cauciucurile cateva mi de km) planetare reconditionate si ele de cateva mi de km. 500RON. 0730088082 sau 0788184685 Dragos. Am uitat sa mentionez masina se afla in Bucuresti langa cora pantelimon
dmo.mihai
da`mi un id de mes pe pm
dmo.mihai
cat vrei pe instalatia de gaz?
golgo
instalatia de gaz 150 RON
aur
Ai PM! Mai este valabil?
golgo
Avand in vedere ca toata lumea care a venit sa o vada mai vroia sa si negocieze si ca azi am avut 10 PM in care se cerea preturi la piese, daca nu o vand pana in weekend o dezmembrez. In afara de instalatia de gaz la care am spus un pret si care cred ca are deja un nou propietar (asta daca nu o dau pana in weekend) va recomand sa spuneti ce piese doriti si pretul care sunte-ti dispusi sa il oferiti. Piese importante care au o uzura foarte mica sunt: 1 planetare (rectificate acum cateva mi de km) cauciucuri fata 165x13 navigator 2 (tot cateva mi doar ca au stat pe pana 3-4 luni) cutie de viteze 5 trepte(nu stiu ce rapoarte are si nu a fost desfacuta in afara de mers cu masina nu stiu ce proba se poate face) bord cu turometru (turometru si kilometraj functional) motor functional (nu am cum sa zic cat de bine merge) disc si placa de presiune noi (tot cateva mi de km).
sckhreech
jantele sunt superbalon , si daca sunt cat vrei pe toate 4?

Multumesc.

Ai cumva si centuri retractabile pe ea?
golgo
superbalon???? nu stiu ce inseamna asta. Centurile sunt normale
sckhreech
Adica cele cu buza mai lata care vin incaltate din fabrica cu 165
golgo
uite cum arata. Aia de pe dreapta nu are chestia aia in mijloc cu cleme si surub pentru fixarea capacului
Kruger
In ce stare e bordul, si ce model ? Daca nu e deteriorat m-ar interesa coaja, sau eventual tot.

Multam.
golgo
Starea lui e ok. Este modelul cu turometru
Kruger
Ok, deci nu e nici crapat. Modelul cu turometru scoica ? Sau cel anterior ? Te rog sa ma ai in vedere cu reperul asta daca nu o dai intreaga si te hotarasti sa o dezmembrezi.


Multam
sckhreech
QUOTE(golgo @ 7 Mar 2008, 11:55)
uite cum arata. Aia de pe dreapta nu are chestia aia in mijloc cu cleme si surub pentru fixarea capacului
*


Sunt drepte?...si daca sunt ok, ce pret vrei pe toate 4?

Multumesc
golgo
alea de pe fata sunt ca au fost echilibrate cu 2 luni inainte sa trag masina pe dreapta pe spate nu stiu ca au fost echilibrate acum 2 ani. Le vand ultimele pentru ca nu mai am cum ca ajung cu caroseria la remat pentru bonul de radiere.
golgo
S-a vandut. Topic inchis. Se poate sterge
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.