Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: inchidere topic de catre d-nul lucman
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
sonycu
salutare..

domnul lucman a concis sa inchida topicul deschis de mine la sectiunea calatorii si intalniri..

topicul meu se numeste excursie nationala..

este initiativa mea de a aduna mai multi colegi de forum in scopul unei excursii prin tara.. de cca 1 saptamana sa zic.. in perioada iunie anul curent..

precizez ca nu este vorba de intalniri de genul celor care se organizeaza saptamanal in bucuresti.. ci de o calatorie.. excursie..

dintr-un motiv inca neclar mie am inteles ca desi eu am deschis acest topic pe daciaclub (pentru ca am dacie, nu renault) apare si pe renoclub.. lucru care, ma rog, nu ma intereseaza.. eu l-am initiat pe daciaclub.. motivul l-am afirmat deja..

cand i-am cerut parerea d-nului lucman pentru inchiderea postului a spus ca am postat gresit.. ca am postat pe reno.. cand nu asta e cazul.. si in plus i-am explicat in 2 randuri faptul ca eu doresc sa organizez o excursie nu o intalnire de 2 ore in bucuresti in N locatie..

in ultimul mesaj mi-a zis ca nu il intereseaza si ca topicul ramane inchis.. scurt si la obiect.. fara argumentari..

nu in ultimul rand chiar daca as fi postat gresit ar fi fost normal sa imi mute topicul in aria corespunzatoare nu sa il inchida.. tot civilizat ar fi fost sa imi fi spus unde gresesc ca sa fac modificarile de rigoare.. dar nu.. pur si simplu.. topic closed..

consider ca este un abuz din partea dansului.. iar raspunsul cum ca nu il intereseaza spune mai multe decat pot eu..

astept un raspuns pertinent din partea unui administrator..

cu stima, cristi
cmandrei
Eu zic sa ai putina rabdare, se discuta; cred ca undeva s-a strecurat o mica neintelegere.
sonycu
QUOTE(cmandrei @ 5 Mar 2008, 11:58)
Eu zic sa ai putina rabdare, se discuta; cred ca undeva s-a strecurat o mica neintelegere.
*



Ok.. astept..
klaus
Sonycu, ti-as aduce totusi aminte ca ai folosit un libaj josnic la adresa mea atunci cand ti s-a inchis un topic din cauza ca NU AI CITIT REGULAMENTUL (mai tii minte treaba aia cu 32 de cereri toate gasindu-si rezolvarea pe forum?).
Folosirea limbajului agresiv, mai ales cand nu ai dreptate dar si cand ai, in nici un caz nu poate duce la o rezolvare amiabila a conflictelor.
aleksanders
@sonycu- acele intalniri se fac si in tara nu numai in orase- si probabil ca s-a inteles ca vrei sa faci asa ceva - exista un topic intitulat intalniri - intra si tu acolo si vezi ca deja acum se organizeaza intalnirea cu numarul 10
sonycu
QUOTE(klaus @ 5 Mar 2008, 12:15)
Sonycu, ti-as aduce totusi aminte  ca ai folosit un libaj josnic la adresa mea atunci cand ti s-a inchis un topic din cauza ca NU AI CITIT REGULAMENTUL (mai tii minte treaba aia cu 32 de cereri toate gasindu-si rezolvarea pe forum?).
Folosirea limbajului agresiv, mai ales cand nu ai dreptate dar si cand ai, in nici un caz nu poate duce la o rezolvare amiabila a conflictelor.
*



eu ti-am promis ceva klaus.. nu stiu daca iti mai aduci aminte..

oricum aici nu este relevant.. asa ca te rog eu stai on-topic.. nu s-au aruncat vorbe grele aici fi linistit..

<span class='edit'>5 Mar 2008, 12:18:</span>
QUOTE(aleksanders @ 5 Mar 2008, 12:15)
@sonycu- acele intalniri se fac si in tara nu numai in orase- si probabil ca s-a inteles ca vrei sa faci asa ceva - exista un topic intitulat intalniri - intra si tu acolo si vezi ca deja acum se organizeaza intalnirea cu numarul 10
*



man.. cu tot respectul daca nu stii toata povestea.. si in mod evident nu ai intrat pe topicul deschis de mine ca sa vezi exact ce vreau sa initiez atunci te rog nu mai afirma nimic.. pentru ca induci alte persoane in eroare..

aici nu este vorba de faptul ca nu am dat search.. e cu totul alta treaba..
OVIDIUS
Se pare ca s-a deschis...
klaus
Vroiam sa subliniez precedentele, sa nu creada lumea ca e vorba de ingeri pe aici...
cmandrei
S-a rezolvat. E ok ... gata tongue.gif smile.gif
adi_ar
Rabdare !!!

Ti s-a explicat pe diverse cai ca se discuta cum ar fi mai bine de rezolvat si care au fost motivele inchiderii.
Nu mai lansa flame si discutii inutile !
Asteapta sa fie gasita solutia cea mai buna pentru plasarea topicului !
Este orgoliul tau mai mare decat dorinta de a organiza intalnirea ?
Lansandu-te in ciondraneli nu vei obtine nimic.

sonycu
QUOTE(klaus @ 5 Mar 2008, 12:24)
Vroiam sa subliniez precedentele, sa nu creada lumea ca e vorba de ingeri pe aici...
*



back at you !!

stii prea bine la ce ma refer.. nu esti nici tu ingeras.. si asta o zic tot asa.. ca sa stie lumea..

s-a deschis topicul da.. dar.. a fost mutat.. la intalniri.. consider ca era bine unde era.. la calatorii.. ca in fond asta este.. o calatorie.. sau hai sa zicem la travels.. dar.. bine zic unii useri.. orice faci, orice zici nu va conta.. in final tot moderatorii castiga.. si asta o zic fara intentia de a jigni pe cineva..

anyway.. nu mai conteaza..

5 Mar 2008, 12:31:
QUOTE(cmandrei @ 5 Mar 2008, 12:27)
S-a rezolvat. E ok ... gata tongue.gif smile.gif
*



mersi man..
QUOTE(adi_ar @ 5 Mar 2008, 12:27)
Rabdare !!!

Ti s-a explicat pe diverse cai ca se discuta cum ar fi mai bine de rezolvat si care au fost motivele inchiderii.
Nu mai lansa flame si discutii inutile !
Asteapta sa fie gasita solutia cea mai buna pentru plasarea topicului !
Este orgoliul tau mai mare decat dorinta de a organiza intalnirea ?
Lansandu-te in ciondraneli nu vei obtine nimic.
*



man.. eu nu caut discutii in contradictoriu.. sunt atras insa de alte persoane.. dar e vina mea ca cedez.. recunosc..

anyway..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.