Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: nemultumit de service-urile autorizate dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Service autorizat Dacia
Romario
am un logan din 2007, acum cateva luni cineva mi-a lovit portiera cu o piatra, am fost la un service autorizat pt reparatie, dupa un timp am observat ca vopseua prezinta crapaturi pe toata suprafata si diferente de nunanta fata de restu masinii
.......ce credeti ca ar trebui sa fac in cazul asta
AR-18-MOS
Sa te duci si sa le spui sa ti-o refaca ... wink.gif
Off-Topic:
Vezi ca modelul Laureate Plus nu e "full options". tongue.gif
L.E. Kojak are dreptate ... smile.gif
Kojak
...e full options la categoria 1.4 wink.gif
koldun
Vezi aici ca sunt o gramada de informatii despre service-uri. 090.gif
raqzvan
Te duci la service-ul care a executat reparatia, reclami problema aparuta, iar ei o sa-ti spuna ca garantia reparatiilor e de doar doua luni. Mi-e asa mi-au spus la Rent Car Service C-ta, cand m-am dus sa reclam rugina aparuta in urma reparatiei.
Apoi pui mana pe telefon, faci reclamatie la Vocea Clientului, si astepti cateva zile un telefon de la service prin care esti rugat sa vii pentru constatarea si rezolvarea problemei.
stifler_cale
Si eu am fost cu masina sa vopseasca aripa spate.A un alb spre gri.Masina ii alba.Au spus ca mai bine nu pot sa o faca.M-am dus la seful lor si i-am spus.Si acum m-au programat iara peste o luna.Sper sa iasa ceva.
valispeed04
Se pare ca nu sunt singurul care nu e nEumltumit de serviciile marilor experti......eu am fost cu capota fata sa le-o arat ca are un defect din fabrica de vopsire si dupa mari certuri cu ei s-au convins ca nu eu aram de vina au trecut la faza urmatoare.......vopsitul.......DEZASTRU...numai impuritati pe toata suprafata.
Am refuzat sa o i-au, au mai facut-o odata si acelesi DEZASTRU..parca era numai nisip sub vopsea. Au zis sa revin pentru o polisare ca se rezolva .Bineinteles .......... la fel . Dupa ce m-am mai certat cu ei au zis ca sunt un cliet prea pretentios si ca ar trebui sa o vopsesc in alta parte....auziti raspuns de reprezentanta....daca o loveam eu..... poate si nici atunci ,dar era o chestie de-a lor. Am vopsit capota in alta parte si am fost sa vada si dobitocii diferenta.....NU au mai zis nimic.
DACA SI DACIA ARE REPREZENTANTA SI SERVICII ..............ALTE MARCI AU SF-URI.....
Kruger
Deci, foarte frumos. Ei au scapat de tine, tu ai platit din buzunar, toata lumea multumita. Trebuia sa-i reclami la OPC.
valispeed04
Nu as fi rezolmat nimik!!! Au reclamat si altii si nimik!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.