Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Cutie de viteze dacie 1310 5 tr+alte chestii
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vierme_ha
Vand cutie de viteze 5 trepte-0.76 raportul final.este vopsita in rosu,toate semeringurile noi.un rulment nou de la grupul conic.350 ron(pinioanele de a 5a sunt noi-0km doar astea au fost 100 ron)

oglinda stanga nereglabila din plastic-10ron
oglinda dreapta reglabila din interior-35 ron
comanda de climatizare de bord CN-are o urechiusa rupta(aia care se prinde de tulumba de dezaburire)-10 ron
elicea care se pune pe pompa de apa-5 ron
un aerator de bord CN-5 ron
astea le am la mine

mai am acasa :
un bord de 1310-din care am decupat o gaura pentru casetofon in dreapta.are ceva crapaturi.daca are cineva un bord si mai crapat..poate sa puna partea de aluminiu in locul celeia din bordul meu-asta ar fi cam 10 ron
torpedou de 1310-5 ron
calorifer de 1310 bun.merge la toate daciile care nu au bord CN-10 ron
0721 806 923 sau pm bucuresti


am revenit si cu o poza a mai multor rahaturi care le arunc daca nu le vand

11 Mar 2008, 00:17:
up!
vierme_ha
suus

13 Mar 2008, 00:19:
ia uitati ce rosie e cutia...chiar nu vrea nimeni viteze astronomice cu dacia? tongue.gif
vierme_ha
se mai adauga o clapeta pentru usa dreapta fata-15 ron
si o grila de ventilatie de deasupra bordului.merge la toate bordurile in afara de CN-15 ron(are toate parghiile alea intregi),bonus colturile
vierme_ha
pretul la cutie scade la 340 ron. suuus
Kruger
Eu as vrea pieptenele ala dintre bord si parbriz daca e intreg, cu colturi cu tot. Te-am adaugat in lista de yahoo.
vierme_ha
e intreg.te-am adaugat si eu dar nu prea intrii. suuus cu toate!
dmo.mihai
ma intereseaza bordu...vorbim....baga`ma in lista am id k aici
vierme_ha
o sa fac o poza cand ajung acasa, o sa o uploadez si sa-mi zici daca il vrei. bordul nu e scoica! e cel de dinainte
KTC
Daca mai ai cutia peste 3 saptamani negociem.
vierme_ha
sorry nu mai e cutia!

cu restul sus!
vierme_ha
imi cer scuze pentru up-ul ala la mai putin de 24 ore.vazusem "yesterday" la last modified acolo si am zis ca a trecut o zi.

deci cutia nu mai e.Taica-miu a facut curatenie si a dus la fier vechi caloriferu de 1310,nici asta nu mai e.si am atasat 2 poze cu bordul daca il vrea cineva:
Van Ghelie
Vad eu bine, sau intre oglinda si elice e o aerisire (nu stiu daca asa se cheama) de bord CN? Ai si restul setului, adica perechea ei si cea dubla fixata in consola centrala? In ce stare sunt?
vierme_ha
a facut tata putina curatenie si mai am doar: oglinzile,bordul,elicea,grila de ventilatie.

se mai adauga o pereche de angel-eyes ccfl 108mm albe la 80 ron
ovidiuionita
Salut. Torpedoul de 1310 il mai ai ? Ma intereseaza mult.
vierme_ha
da..il mai am..dar tu esti cam departe
vierme_ha
UUP!
vierme_ha
sus!
ia uitati ce frumos e un inel smile.gif
vierme_ha
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.