Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] boxe Blaupunkt 16.5cm si statie auto Optimus
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
madkat
Vand doua boxe Blaupunkt model GTX 663
diametru 16.5 cm, putere 40w RMS - testati - model pe 3 cai, se aud f f bine, membrana intacta etc.
poza este reala
motivul vanzarii - upgrade la difuzoare pe componente
pretul: 60 ron

Vand o statie auto Optimus (RadioShack) model XL-110
putere 2x55W, control gain, subwoofer crossover reglabil cu potentiometru, protectie la scurtcircuit si suprasarcina, intrari nivel mare de semnal (difuzor) si linie (RCA)
bonus - cablu alimentare aprox 4m si RCA aprox 1,5m
folosita dar in stare excelenta
pretul: 150 ron

contact: madkatweb@yahoo.com sau mp sau 0723 365 781
Sorin_18
sunt cele de pe logan ?
madkat
nuuuuu - au fost cumparate separat, nu au fost montate din fabrica pe vreo masina
pe logan parca sunt pe 13...? si coaxiale, nu cu difuzoarea separate de inalte, ca astea
cookie
Salut, ai si mastile la difuzoare?
Sorin_18
ai 50 maine pe difuzoare daca vrei
madkat
ai mp
madkat
difuzoarele le-am vandut
ramane statia
deovex
cata_28 zici k ai avut statie deasta, de ce nu mai nu e de calitate. Eu as lua-o k am un subwoofer de la un home cinema de vreo 35w si vreau sa stiu dak ar merge?
madkat
eu am folosit-o pe un subwoofer de 70W RMS, si il misca fara nici o problema

nu stiu ce a vrut sa spuna antevorbitorul - ca nu ar fi de calitate etc? mie mi-a parut foarte ok, e lucrata frumos inauntru, pisele nu sunt chinezisme ordinare, ridicatorul de tensiune e decent ca dimensiuni...

acu sa va zic si motivul pt care o dau...
ambele masini care le am in prezent (Alfa si un Cielo) au portbagajul incredibil de bine antifonat... si efectiv nu se aude un sub de puterea asta... si difuzoarele nu am nevoie sa le amplific suplimentar, HU-ul scoate putere destula
pe Supernova insa era excelent

si inca niste poze reale
madkat
s-a dat si statia
se poate inchide topicul
multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.