Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sectiune Renault kangoo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
Orion
Salut,

Nu se poate pune pe forum si o sectiune dedicata pentru Renault Kangoo?

Multumesc.
MuciX
Asteptam... Fratzica, ce zici?
Fratzica
am pus si eu problema asta dar se pare ca interesul pt o astfel de sectiune ar fi destul de scazut...
MuciX
E cam cu cantec, asta cu interesul... doar mai sunt sectiuni cu putine topicuri... nu vad cu ce ar mai deranja una (asta presupunand ca nu o sa prezinte interes)
Orion
Eu sunt sigur ca si acesta sectiune ar avea destul de multi utilizatori.
Si asta pentru ca ma uit pe strada si vad din ce in ce mai multe Kangoo-uri.
Poate gasim intelegere la moderatori. In fond si noi tot un Renault conducem... nu?

Parerea mea !
4abc
Si eu ramas surprins destul de neplacut ca nu exista asa ceva aici...As fi foarte fericit daca am putea sa avem si noi sectiunea noastra tongue.gif
MuciX
Pai daca ar fi amabili adminii sa faca macar un sondaj similar cu cazul Dacia 1100, sa vedem ce parere au forumistii...
Orion
Am creat un poll pentru "colectarea" opiniilor referitoare la necesitatea introducerii unei sectiuni dedicate KANGOO si am trimsi urmatorul tichet:

Buna seara,

Indraznesc sa va deranjez cu o problema la care am vazut ca au adera si alti cativa forumisti:

Ideea crearii in cadrul furumului a unei sectiuni dedicate marcii Renault Kangoo.

Poate ca suntemi putini utilizatori de Kangoo, oricum mult mai putini decat cei ce utilizeaza celelalte modele Renault dar in mod cert si Kangoo-ul are punctele lui tari si slabe, atuuri si lipsuri. Este deci, dupa parerea mea, necesara creerea unei sectiuni dedicate pentru acest model

Va multumesc anticipat si astept/asteptam cu nerabdare decizia dumneavoastra.

Laurentiu Cosacu

PS. (cod tichet: 7EVQ2EH1GP) - pentru urmarirea raspunsului oficial : http://suport.reno.ro/index.php?a=start


bafta si poate avem noroc smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.