Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] jante de Renault Clio Symbol pe 14"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Gitanul
Salutare,

Sunt nou aici, asa ca va rog sa aveti rabdare cu un novice. Am un Renault Clio Symbol cu care am luat o groapa zilele trecute(o frumusete de vreo 20 de cm adancime) si mi-am starmbat jantele pe partea dreapta. Acum caut sa imi cumpar un set de 4 jante pe 14"(preferabil de aliaj - modelul care vine din fabrica la Renault) bune si ieftine. Daca are cineva de vanzare, il rog sa ma contacteze, sau o idee de unde as putea sa imi iau (sh ca noi sunt cam scumpe).
Va multumesc mult.


Am pus un new topic la diverse, imi cer scuze, fara sa citesc regulamentul... sad.gif

Sper sa ma puteti ajuta.
mugur
am eu 4 bucati daca este sunt cu tot cu anvelope iarna...le vand si fara la 200 ron 0721394276
Gitanul
Saut Mugur,

Jantele sunt din aliaj ? modelul de la Renault ?
mugur
de aliaj nu prea cred sa gasesti...ale mele sunt de tabla
valir5gts
jentile de pe masina din prim plan albastra le vrei?daca da,ti le dau pe toate patru.doua dintre ele sunt zgariate mai vizibil,doua nu.am si cauciucuri dar sunt mai mici decat trebuie pe simbol.pretul il stabilim la fata locului in functie de ce parere ai de ele.ca sa nu am probleme pun un pret de forma aici...sa zicem 6mil.astept pm
Gitanul
Pretul este mai mult decat tentant, dar as vrea sa stiu cat de zgariate sunt cele 2 ... sunt zgariate sau e luat din carne ?
valir5gts
este luat un pic.de aceea nici nu sunt foarte pretentios la pret.cel mai bine ar fi sa le vezi,negociem si daca nu iti convine iti dau doar 2.

cam asa arata alea mai bune.imi pare rau,nu am aparat mai bun si nici n-am apucat sa spal masina.
Gitanul
Multumesc,
O sa te sun zilele astea si o sa vin sa le vad.
Cam pe unde ar trebui sa vin ?
Corbu'
Daca nu te intelegi cu valir5gts poate te intereseaza 4 jenti de aliaj (+1 BONUS ca rezerva) model Stela. Sunt luate de pe o Solenza Scala, am vazut insa multe Symboluri cu jentile astea, sunt identice, 4 prezoane x100.
Pret rezonabil.
Gitanul
Nu ma pricep la nume si chestii din astea? Imi poti trimite niste poze sa vad cum arata/ Si de asemenea , spune-mi te rog la ce pret vrei sa le vinzi ?
Corbu'
Niste poze mai vechi. Capacul este cu Dacia dar exact asa este cu sigla Renault, capacele le-am vazut prin reprezentante Renault. Dupa cum ti-am zis, sunt la fel cum erau pe Symbol.
Pretul pe PM.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.