Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]portbagaj,arcuri,jenti Cn,cirlig remorc.DACIA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gabyneagu
Vand pt DACIA 130-1310 urmatoarele:
porbagaj Sinterom pt berlina pret 60 ron
cirlig remorcare original 120 ron
arcuri fata si spate 10 ron/bucata
bobine inductie 10 ron/bucata
diverse plasticuri bord CN 5-10 ron/buc
butoane noi ORIGINALE geamuri electrice pt bord CN pret 10 ron/buc doar 2 bucati
stopuri break model nou(folosite) 10 ron/buc
stopuri berlina stare buna 10 ron/buc
cal schimbator+burduf maneta 10 ron
eventual pt alte componente intrebati.

gabyneagu@yahoo.com tel 0766 712 464 GABI
alinushy
sal
baga niste poze la:
-"cirlig remorcare original 120 ron"
-"bobine inductie 10 ron/bucata"
-"diverse plasticuri bord CN 5-10 ron/buc"
-"butoane noi ORIGINALE geamuri electrice pt bord CN pret 10 ron/buc"
BH 59 FIF
M-ar interesa burduful schimbatorului de viteze (in masura in care este cel de uzina) si butoanele de geamuri electrice geamuri electrice pt bord CN (aici respectand dreptul de preemtiune al lui alinushy).
De asemenea, in masura in care ai, ma intereseaza si o polita/placa portbagaj de Break (ma refer la cel original, de plastic)
ANTIdacie
vreau si eu o poza cu o janta!Ma intereseaza sa pot pune pe ea cauciuc tubless de 155/13!Mersi!
gabyneagu
Placa de la break nu am,burduful nu stiu daca este sau nu de uzina.Iar pt butoane vorbim,@alinushy a cerut doar poze la butoane si alte lucruri,nu le-a rezervat sau ceva de genul acesta.
Fara suparare ,dar intii as incerca sa le vand cuiva din Bucuresti,pt ca la posta am tot trimis cite ceva si am stat la cozi atit la pusul coletelor cit si la ridicarea rambursului(banilor)Poate in alte orase o fi altfel la posta romana,dar la Bucuresti este de stat cu 1-2 ore la coada.
Vad ca esti din Oradea,deci probabil daca ar fi ceva doar prin posta.Daca ai break si sti cum arata butonul de stergator spate si stropitor spate(modelul mare )care venea pe consola de Cn,la mijloc pe masca marginita de butoanele de reglaj faruri si temporizator,de genul acela sunt butoanele,sunt de geamuri si au semnele specifice pt. geamuri electrice.Repet buton tip mare,nu acela care se monteaza si Dacia Break cu bord normal(scoica).

20 Mar 2008, 13:48:
Poze cu butoanele pt. geamurile electrice si poze cu jentile model CN(CANADA)
3 jenti CN obisnuite 10 ron/buc sau 22 ron toate
1 jeanta CN super balon 15 ron bucata

Din aceste jenti 3 au fost tubeles
alinushy
QUOTE(BH 59 FIF @ 19 Mar 2008, 13:29)
....
butoanele de geamuri electrice geamuri electrice pt bord CN (aici respectand dreptul de preemtiune al lui alinushy).
....
*



happy.gif


all yours
BH 59 FIF
Multumesc mult de poze. Credeam ca sunt altfel butoanele. Totusi, as fi interesat. Esti dispus sa mai lasi din pret? Ofer 10 Ron pe doua.
gabyneagu
Nu las la pretul butoanelor ,daca nu se vand prefer sa tin.Am avut mai multe si la cei cu bord de CN le montam pt inchiderea centralizata.
Jentile Cn normale s-au dat,a mai ramas doar cea superbalon model CN.
rokos
salut.o poza cu portbagajul de dacie ai?e nou, folosit..?
care e ultimul pret?
multumesc anticipat
gabyneagu
Porbagajul este folosit,este strins(adica este demontat in bucati) iar pretul minim este de 50 ron.
Este modelul clasic facut de Sinterom Cluj,cel care se poate monta si demonta in bucati.
gabyneagu
rampa cu tacheti ,absolut noua pt Dacia 1410 Pret 60 ron
gabyneagu
Nu mai am nici o jeanta la vanzare.Pt restul Up.
gabyneagu
porbagaj Sinterom pt berlina pret 60 ron
stopuri berlina stare buna 10 ron/buc
arcuri fata si spate 10 ron/buc
cal schimbator+burduf maneta 10 ron
Portbagajul,arcurile,cal schimbator si stopurile pt. berlina le-am vandut.

pt. restul astept doritori:

cirlig remorcare original 120 ron
bobine inductie 10 ron/bucata
diverse plasticuri bord CN 5-10 ron/buc
butoane noi ORIGINALE geamuri electrice pt bord CN pret 10 ron/buc doar 2 bucati
stopuri break model nou(folosite) 10 ron/buc
sonda presiune ulei pt. ceas indicator(noua) 20 ron
sonda temp apa pt.ceas indicator(noua) 15 ron
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.