Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Amortizoare Clio 2+ flanse inferioare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
borky
Vand set de amortizoare Blistein fata pentru Clio 2 Bicorp si flansele inferioare(cele pe care sta arcul pe amortizor)
Amortizoarele au fost pe masina doar 1 saptamana, eu le-am cumparat pentru Symbol dar nu se potrivesc( sunt mai tari si mai scurte putin, in catalogurile de piese symbol sau thalia nu apar) asa ca am crezut ca se potrivesc cele de clio 2. Din pacate nu prea se potrivesc deloc(aviz amatorilor), adica ca sistem de prindere sunt bune, dar sunt mai scurte putin si mult mai tari fata de aveam pe clio, si ca rezultat pe symbol ziceai ca se rupe masina.
Eu am dat pe ele 400 RON pe amandoua, le dau cu 200 RON. La magazin nu mai pot sa le duc ca am aruncat ambalajul si se vede urma unde a stat arcul pe ele, flansele inferioare le-am cumparat de la renault, mecanicul a zis sa incercam asa ca poate nu o sa mai faca asa rau(pret 160 RON), dar pana la urma am pus amortizoarele vechi inapoi. le dau si pe aceatea la juma de pret.
Pentru detalii: borky_r pe mess
0722919525 - Radu
borky
UP
borky
up
borky
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.