Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dacia Break 1999
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
valir5gts
vand dacia break,an fabricatie 1999,primul proprietar,96000km,culoare alba,alarma cu inchidere centralizata,antifonata,proiectoare,casetofon sony,2 boxe pioneer,parbriz nou,cauciucuri debica passio noi,etrierele si pompa de frana sunt noi,placute de frana ulei filtre schimbate,itp pana in 2009
masina a fost folosita doar pentru familie,majoritatea km sunt facuti in excursii in tara.
Pret:7000RON negociabil
nr. tel 0723296394 Iulian
valir5gts
up..6800 RON
valir5gts
up, haideti ca e masina buna,pretul e negociabil

up din nou.se da si un portbagaj pentru acoperis.
haideti ca pretul este negociabil,am nevoie urgenta de bani.

daca pretul vi se pare prea mare astept oferte cu ce considerati potrivit si negociem.
bobo4m3
fiind un brek alb......scad sansele ....mai ales in bucuresti, unde piata auto sh este foarte slaba.Eu iti pot oferi 3000 lei.
valir5gts
imi pare rau,este prea putin.ce treaba are ca este alb?eu credeam ca pozele sunt relevante pentru starea masinii

4 Apr 2008, 09:06:
up
valir5gts
up.6500 RON
valir5gts
masina merge foarte bine. a fost ingrijita de tatal meu. sper sa fie si altii care sa-si dea seama de starea masinii.
valir5gts
up.pretul este negociabil.astept oferte
valir5gts
6000 RON
valir5gts
up
valir5gts
up
valir5gts
up
valir5gts
masina este inca de vanzare
valir5gts
up
valir5gts
up.pret foarte negociabil.masina este buna dar am nevoie de bani acum.
valir5gts
up
valir5gts
astept oferte daca pretul vi se pare mare
valir5gts
up
valir5gts
up
valir5gts
up
ciortanemi
Vopseaua e originala? pe praguri se vad niste urme ca de antifonare... In rest masina e super... desi pretul e cam mare... La firma unde lucrez au cumparat in sept 2007 una asemanatoare cu 50 mil ... gri sobolan metalizat ... f buna ...
valir5gts
ai pm
valir5gts
up
valir5gts
up

18 Jun 2008, 20:18:
up

18 Jun 2008, 20:18:
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.