Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1310 accidentata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
skywalker
A suferit un accident, partea frontala, parbriz, aripa stg, usa stg, stalpi si plafon sunt inutilizabile.vCapota poate fi indreptata, o sa pun poze actuale cu masina curand. Plafonul si stalpii nu aveau nimic dar un mare artist care a venit sa o urce pe platforma a ridicat-o cu macaraua de stalpi,asa incat a indoit plafonul.
Teoretic la partea de caroserie, trebuia schimbat un lonjeron ( mecanicul zicea ca unul e OK), masca fata, aripile interioare, exterioara stg, plafon, parbriz.

Rotile toate 4 sunt OK, cauciucuri de iarna pe fata, pe spate nu stiu ce mai e, ca am avut de iarna brici si le-am dat unui prieten care mi le-a pus pe ale lui.

Are instalatie GPL Landirenzo (parca).

Masina arata inainte de accident ca in pozele pe care vi le atasez. Fusese reparata capital, bagat in ea 60 milioane ,cu vreo 4 -5 luni inainte de eveniment.Fabricatie parca 1990. E lovita de 1 an, dar n-am apucat sa fac nimic la ea,acum m-am decis ca o dezmembrez sau o dau cui se ocupa de asa ceva.
Masina e inmatriculata, actele sunt totul OK cu ele,pe numele meu, motorul e de 1400 cmc.

Daca e cineva interesat, dati de veste:
tel: 0722 370 155
email: razvan_rfc pe yahoo.com

Pozele care le-am gasit acum pe daciaclub, restul incerc cand ajung acasa:

[attachmentid=1627439972][attachmentid=1627439966][attachmentid=1627439971]
[attachmentid=1627439968][attachmentid=1627439967][attachmentid=1627439970]
[attachmentid=1627439973]
Kruger
M-ar interesa fetele de usi, si tapiteria plafonului cu stalpi. Daca mai e in stare buna.

Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.