Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: problema stopuri
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
k4r4
salut. poate cineva sa-mi spuna ce anume poate sa fie de vina daca nu mi se mai aprind luminile pe spate, nici stopurile de ceata, si nici luminile din bord, dar farurile merg, semnalizarile merg, luminile de frana merg...
bogdangl
Din cate stiu eu, astea pe care le-ai enumerat tu, sunt toate pe aceasi siguranta, verifica sigurantele si vezi daca e vreuna arsa, sau poate nu face contact bine pe soclu, (am zis si eu o parere) smile.gif
psihoursu
sigur din sigurante este problema
Sorin_18
QUOTE(k4r4 @ 23 Mar 2008, 09:00)
salut. poate cineva sa-mi spuna ce anume poate sa fie de vina daca nu mi se mai aprind luminile pe spate, nici stopurile de ceata, si nici luminile din bord, dar farurile merg, semnalizarile merg, luminile de frana merg...
*


pozitile pe fata iti merg???daca nu de vina este blocul de lumini eu am patito de 2 ori
Minel
QUOTE(k4r4 @ 23 Mar 2008, 09:00)
salut. poate cineva sa-mi spuna ce anume poate sa fie de vina daca nu mi se mai aprind luminile pe spate, nici stopurile de ceata, si nici luminile din bord, dar farurile merg, semnalizarile merg, luminile de frana merg...
*




Ce panou de sigurante ai ??

Daca ai avea cu 10 sigurante , siguranta cu numarul 6 (numaratoarea se face de sus ) ar fi responsabila !!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.