Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Seat Leon 2001
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Paul Gabriel
masina a fost accidentata de curand, are motor de 1,4 16 valve in stare perfecta de functionare, Caroserie: hatchback
An fabricatie: 2001
Carburant: benzina
Putere: 80 CP
Capacitate cilindrica: 1400 CM3
Kilometri parcursi: 86000 km
Consum: 7 litri/100 km
Culoare: albastru metalizat

Dotari suplimentare: ABS, aer conditionat, airbag, radio-casetofon, ceas, EURO 4, inchidere centralizata, geamuri electrice, servo-directie, servo-frana, volan reglabil, incalzire in scaune, si multe altele! cu poze o sa revin cam pe joi seara sau vineri daca e cineva interesat! pretul este de 4000 euro si este discutabil!o sa va spun sigur si ce e avariat! airbagrile nu sunt sarite!
Lagunianul
poze? procent de avarie ?
Paul Gabriel
pai am zis ca poze cam pe joi seara, daca ii cineva interesat, deocamdata nu stiu ce procent, masina a fost lovita din spate si cu fata s'o lovit de alta, deci ii lovit spatele si fata! o sa revin cat de curand poze! masina ii a lui un var, nu ii a mea personala si eu incerc sa o vand
Paul Gabriel
am facut si pozele, deocamdata nu pot sa le atasez, o sa incerc mai tarziu, daca vreti intrati pe id paulici89 si le trimit acolo.
Paul Gabriel
up 3850 E. sau o dau la schimb! URGENT!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.