Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] anvelope vara Bridgestone
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
hamzteru
Vand 2 bucati anvelope de vara Bridgestone folosite 850 de km pe fata. Le-am achizitionat la inceputul lui martie. Le vand pentru ca am primit intre timp 2 bucati good year gt2, la fel ca cele de pe spate. Am dat pe Bridgestone 190 de ron bucata si as vrea pe ele cam 150 ron bucata.

respect
maniacu_mnc
Pune si u niste poze, vreau sa vad profilul, sau zi macar modelul lor sa ma uit pe net si vb
hamzteru
Scuze pentru intarziere !! Am fost plecat.
Am cautat coduri pe anvelope si am gasit B931YZ , 82T. Pozele le-am facut cu telefonul si e seara de acum si nu se vad grozav, dar sper sa ajute.

respect

4 Apr 2008, 13:07:
Update ! A plecat Bush !
hamzteru
Up !
Hai ca-i ieftin, 140 ron per bucata. smile.gif
hamzteru
Up !
Reducere de Pasti 135 ron bucata.
hamzteru
Up ca sunt ieftinache 130 ron bucata si astept oferte !
happy.gif
marius80_eugen
M-ar interesa , dar am nevoie de model . Ce ai scris tu e un cod ... care nu-mi da nici un rezultat pe net .
hamzteru
Salut ! Nu stiu ce inseamna model. Am sa ma mai uit pe ele sa vad daca mai gasesc ceva scris. Stiu ca sunt de vara, dimensiunea descrisa mai sus si merg pana la 190km-h parca.
sharkky
Sunt sigur ca e vorba de Bridgestone B391, care de noi sunt 190 lei, intr-adevar.
Daca nu te grabesti foarte mult, sa vad ce jante de tabla gasesc de 14 sau eventual de aliaj, si te scap eu de ele.
hamzteru
SUs
hamzteru
->
hamzteru
Up !
hamzteru
Up !

29 Sep 2008, 09:03:
Up !
hamzteru
Up !
houseISmusic
Au ajuns la mine . Multumesc .
hamzteru
Au fost vandute anvelopele. Topicul poate fi inchis.
multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.