Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Si cam de ce nu-mi pot schimba poza din avatar?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
Marty
Odata cu terminarea campaniei electorale, as dori sa-mi pun si eu inapoi avatarul cu pisica. Ideea e ca indiferent ce fac, tot avatarul cu Basescu apare. Fara avatar e ok, nu apare nimic. Are cineva idee ce mama ciorilor se-ntimpla ?
vv
Marty - pune ala cu pisica. Nu te ingrijora de imaginea care apare, poti sa o ignori. Dup-aia iesi (inchide browzeru'), si intra din nou (eventual daca nu merge sterge cookie-urile). Eu zic ca o sa apara pisica.
driver
si eu cum as putea sa-mi schim nick-ul ?? s-au nu se mai poate ?

late edit, am gasit smile.gif o sa vb cu alex, stergeti postul asta va rog.
GeorgeB
sterge cacheul
si eventual si cookiurile biggrin.gif si va funcitona wink.gif
Marty
Mda, era de la cache. Topic closed!
asarban
Pe dracu!
Tot poza aia o ai!
driver
care, e poza cu pisica, nu pe aia o vroia? la mine e pisica
vv
asarban - trebuie sa dai un 'refresh' ca sa vezi pisica in loc de Base smile.gif Da' banuiesc ca te-ai prins pana acum.
GeorgeB
sau stergi CACHE ul wink.gif
Marty
Bre, votantul lui Nastase a facut un spirit de gluma: a incercat sa sugereze ca-ntre pisica cu tricou in cap si Basescu nu vede nici o diferenta. smile.gif
costi
spuneti-mi si mie unde' alea ... cum le zice ... CACHE ca m-am plictisit sa dau din 5 in 5 minute refresh si sa ma autentific tot la 3 min ....
GeorgeB
in IE : tools / internet options
la mijlocul paginii Temporary Internet Files -> Delete Temporary files.

daca folosesti altceva spune ce smile.gif

si ai vrea sa stergi si cookiurile daca tot te-ai pus pe curatenie smile.gif -> Delete cookies.
costi
la 5 minute dilesc temporary files-urile si cookie-urile, dau refresh si totul e OK vreo 5 minute, dupa care reiau manevra; plus ca la un moment dat dupa ce ma autentific, nu ma mai recunoaste si tre' sa ma autentific din nou; statul meu pe forum a ajuns o corvoada; asta se intimpla de vreo 2 saptamini...
GeorgeB
ai calculatorul "captusit" cu un program binevoitor
asarban
QUOTE(Marty @ 14 Dec 2004, 13:18)
Bre, votantul lui Nastase a facut un spirit de gluma: a incercat sa sugereze ca-ntre pisica cu tricou in cap si Basescu nu vede nici o diferenta. smile.gif
*


Nu bre!
Am vrut doar sa spun ca tot poza7mutra aia o ai!
RIon
De ce folositi numai IE? E cel mai expus la atacuri, si altele merg mai bine. Un Netsacape sau Mozilla Firefox sunt mai ok, eu folosesc IE doar aolo unde site-ul o cere.
GeorgeB
firefox and mozzila here tongue.gif

IE doar pt paginile msdn de la MS ... fac urat in Firefox laugh.gif
asarban
Parca era vorba de mutra lu' martinezu, nu sa va dati voi ciumegi cu browserele voastre cu filtru sport da?

Hai, careva din admini sa dea stingerea!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.