Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme PM
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
Jack Daniel's
Am dat mai multe PM-uri si nu am primit nici un raspuns, in consecinta cred ca sunt probleme cu trimiterea de PM-uri de pe contul meu. Va rog sa verificati unde e problema. Merci. wink.gif
19vik
Ai completat campul "Titlu mesaj"?
AlexC
E posibil ca respectivii chiar s anu vrea sa iti raspunda. Sub mesaj ai optiunea sa urmaresti mesajul (track message).
Dupa ce ai bifat casuta aia intri la aria de mesaje urmarite si vezi cand a fost citit de catre destinatar. In felul asta stii daca nu a fost citit sau daca nu ti-a raspuns el.
Jack Daniel's
O sa incerc cu optiunea trak message, dar eu chiar cred ca PM-urile trimise de mine nu au ajuns la destinatie. Merci pentru ajutor.
argon
Tie iti trebuie remediu pentru ignorarea mesajelor tale 04.gif
Jack Daniel's
Sincer ? ...nu cred. wink.gif
argon
ba sa crezi, nu stiu de ce ai impresia ca toata lumea trebuie sa joace dupa cum canti tu wink.gif
ArtVandelay
la acordeon ? happy.gif
Jack Daniel's
In avatarul anterior eu ascultam ...nu cantam. smile.gif
argon
Eu zic ca si tacerea e un raspuns, daca nu esti de acord, spor la investigat PM-ul.
Jack Daniel's
Nu sunt filosof sa apelez la "tacerea e un raspuns" si altele de gen. Cred in continuare ca PM-ul face probleme la contul meu.
aphophis
da un pm sa vedem daca ajunge smile.gif
AlexC
La mine a ajuns, am si raspuns
Jack Daniel's
Da, stiu. Merci pentru promptitudine AlexC.
Sony
QUOTE(big2003 @ 30 Mar 2008, 21:15)
Nu sunt filosof sa apelez la "tacerea e un raspuns" si altele de gen. Cred in continuare ca PM-ul face probleme la contul meu.
*


Crede si nu cerceta!
Cipiotul
QUOTE
The error returned was:

You don't have enough posts to access the PM system. Please contact an administrator for more details.


nu pot trimite mesaje privat ... am incercat sa trimit mail la admini dar de 2 zile imi vine "delivery report" cu error ....
R19/16v
Ai citit REGULAMENTUL?? regulamentul.gif
mister
@cipiotul

q) Mesageria privata poate fi folosita numai dupa ce se atinge pragul de 25 de mesaje publicate pe forum.
Cipiotul
blush.gif blush.gif blush.gif ok .... mersic ... my mistake ...

smile.gif) dap ... acum pot ... numai ca acum nu am nevoie ... deocamdata =))
liviu2004
Acum poti. laugh.gif
gotty
noi vrem sa nu poti!!!!

ce #$% e asa greu sa intelegeti niste reguli?!?

14+10=25,nu? blink.gif
logan1.5dci
QUOTE(qazaq @ 28 Jul 2008, 21:28)

acum am 14 posturi ... sa mai scriu 10 mesaje cu prostii ca sa pot da PM ... dom'le ce reguli tari!
*



Da de ce te gandesti sa scrii 10 mesaje cu prostii, daca nu te-ai mai gandi, ar trece mai repede. Fa-te si tu util , scrie ceva bun.
sadi
QUOTE(qazaq @ 28 Jul 2008, 21:29)
mai am noua!
*



nu mai ai mult! hai ca poti!
AR-18-MOS
QUOTE(qazaq @ 28 Jul 2008, 20:28)
VREAU SA POT TRIMITE PM !
*


E bine ca vrei acest lucuru ...
klaus
Constat ca problema nu se confirma.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.