Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Telescop + Arcuri spate
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
BeciAcustic
Masina mea sta ca un avion momenten... sta lasata mult pe sapte... telescopu pe dreapta spate e praf... bubuie de rupe... ce ma sfatuiti sa fac... sa schimb si telescoapele(si dreapta si stanga) si arcurile? sau numai telescoape;e sau numai arcurile... sugestii va rog... cat mai repede vreau sa rezolv ca arata ca naiba.... Ms
thedragon
telescoape noi + arcuri de fata cu 1 spira juma taiata wink.gif
ydaniel
amortizoare de sibiu:)noi:) nu sh sau RK:)
BeciAcustic
noi ma gandeam si eu dar sa schimb si amortizoarele si arcurile.... asa e mai indicat nu?
thedragon
cumpara arcuri de fata si tai 1 spira juma ca iesi mai ieftin wink.gif si va sta masina mai bine
crystyan24
la mine inca nu am gasit o rezolvare a problemelor!am schimbat arcuri fata pe spate cu o spira taiate,am schimbat amortizorul kre am zis io ca e slabit si tot nimic!la trepidatii(si nu foarte majore)troncane ca dracu!nu stiu ce sa ii mai fac!ii mai schimb si bucsele la bascula si daca nu e de la asta o schimb toata!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.