Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Mufe mini iso 6 pini
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
clr
Numai pentru Bucuresti.
De vanzare mufe mini iso 6 pini pentru intrarea auxiliara de la RCD Megane.
Cei care au citit topicul stiu despre ce este vorba.
Pret: 4 RON.

Mai am un set de asamblare mini iso (contine doua mufe mini iso de 6 pini, una de 8 si pinii pentru ele ). Pret: 26 RON

Nu e nici o afacere, pur si simplu am comandat ceva pentru mine si dat fiind ca trebuia o suma minima am comandat ceva de umplutura, pentru ca am vazut ca lumea se plangea pe forum ca nu se gasesc. Pretul este cel pe care l-am platit la cumparare plus cota parte din taxele de expeditie.
Fuzz
Am trimis si PM sa fiu sigur. Una neaparat o vreau eu.
clr
Setul s-a dat.
Multumita lui @joeEstate (cel care a cumparat setul si a retinut numai o parte) exista si 10 papucei. Deci primii vor primi si asa ceva. Din ce imi aduc aminte, la aux era nevoie de 3 fire, deci la 3/mufa inseamna ca primele 3 mufe vor avea si papuceii de rigoare.
Evident sunt gratis, dat fiind ca @joeEstate a renuntat fara pretentii la ei.
Fuzz
Azi am luat si eu mufa si 3 papucei. 10x smile.gif
SANDRINO
Salut. Vreau si eu o mufa si 3 papucei !!! SIGURRRRR
clr
@Fuzz: cu placere smile.gif

Deci mai am papucei pentru 2 mufe, pe care le-au rezervat prin pm @puf si @sandrino (unul pentru week-end, celalalt pentru inceputul saptamanii viitoare). O sa fiu fair play si o sa tin papuceii pentru voi, sper sa fiti si voi fair play smile.gif si sa nu va razganditi.
voinic
Salut!

Mufa nr 3 as dori-o eu. biggrin.gif


Au ... daca se razgandesc ei .... sunt doritor!
puf
Multumesc clr, mufa a ajuns la mine trebuie doar sa o montez biggrin.gif
clr
Cu placere @puf smile.gif

Mufele cu papucei bonus s-au terminat din pacate, ultima a primit-o @sandrino conform intelegerii de saptamana trecuta.
Printr-o conjuctura, am posibilitatea sa ofer mufa + 3 fire (papucei mufati direct pe fire, care trebuiesc doar prelungite). Pretul lor insa e de 10 ron si sunt numai 2 bucati, iar una a fost deja rezervata acum 2 min smile.gif

Ramane evident in picioare oferta de mufe simple, la pretul de 4 ron.
bogdan1978buc
Salut, vreau si eu sa-mi conectez mufa la Megane-ul din semnatura, pana acum am tot stat cu niste improvizatii, dar nu mai vreau asa.
Sa-mi spui pe PM cand si cum ne putem vedea (vin si noaptea smile.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.