Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
djalex_bolidu
Vand DACIA 1310,an fabricatie 1990,motor 1.3,cutie in 4 trepte.masina arata si merge impecabil.caroseria este originala,nu prezinta rugina si nici nu a fost sudata vreodata,toata tablaria este de fabrica,asta deoarece masina a fost tinuta multa vreme in garaj.este grunduita si antifonata acum doi ani pe dedesupt.vopseaua este originala.motorul este complet refacut,din vechiul motor ramanand doar blocul motor(chiulasa noua,arbore,set+multe altele).nu troncane,discuri de frana noi,cauciucuri noi.


LAS POZELE SA SPUNA MAI MULTE DESPRE MASINUTZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


PRET:2500RON negociabil
rel la tel:0761086304,0741070418,0740010812 sau la YM:djalex_popescu@yahoo.com
djalex_bolidu
este recarosata in '90,din vechea masina ramanand doar scaunele, bordul si motorul,motor care a fost complet refacut si el acum 7000km.
gogosaru19
[quote=djalex_bolidu,7 Apr 2008, 19:45]
Vand DACIA 1310,an fabricatie 1990,
pai masina e fabricata sau recarosata in 90 ????????? mellow.gif huh.gif blink.gif wink.gif
djalex_bolidu
este recarosata in'90 dar din cate stiu eu s-a modificat si in certificat anul fabricatiei kand a schimbat caroseria.pana la urma cine kiar e interesat de masina poate sa dea un telefon k nu e kiar asa scump zic io ca sa vb mai bine cu proprietarul.mentionez ca nu e masina mea.

8 Apr 2008, 21:25:
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9 Apr 2008, 10:57:
uppppppppppppppppppppp
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.