Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AG-05-VYT
Vand motor si cutie de solenza KM 64000mii reali si alte piese din dezmembrari pt solenza pret motor +cutie 1200e discutabil stare impecabila tel0762273589
81mat
Instalatia de AC o ai? unsure.gif
AG-05-VYT
Da o am daca te intereseaza fa si un pret io nu am idee cat sa cer pe ia ork ma interez icon_mrgreen.gif zii asa cat esti dispus sa dai pe ia!
cristi 2007
catalizatorul este euro2 sau euro 3?un pret pentru el?
alex karmann
masina a avut geamuri electrice?daca da ma intereseaza macaralele cu tot cu instalatie.
multumesc anticipat
dany_av
eleron la solenza ai avut (cel de pe modelul scala)? sunt interesat. stima
florinc
Stopuri spate ai? Daca da zi si mie un pret pt ele.
Multumesc.
AG-05-VYT
scuze de raspuns greu am avt probleme cu netu.aerul conditionat il am tot pret 12 mil ,nu am geamuri electrice nici eleron si nici stopurile care au fost avariate in accident catalizatorul il am dar nu stiu ce euro e daca doriti alte piese postati aici si dau raspuns sau pe pm!
Gyuszy
Interior de slz +parbriz la ce pret
TBonu
Ai avut proiectoare daca da vreau si eu maneta de la blocul de lumini.
AG-05-VYT
pentru orice alta informatie va rog sa sunati la tel asta masina e a unui prieten asa ca cel mai bn e sa il contactati direct pe el 0743092463 Costel!
bobomaster
Plasticul de sub capota care acopera compartimentul motorasului de ventilatie il ai?
81mat
Daca mere AC ul pe un logan 16 il iau urgent! wink.gif Eventual poate stie cineva daca e diferenta intre AC solenta si AC logan. huh.gif
Tetelu1980
Bancheta spate cu tetiere a avut?
M-ar interesa daca a avut si toata instalatia cu relee, cablaj, suporti, proiectoare si maneta.
AG-05-VYT
instalatia de aer este dar nu cred ca merge sigur pe logan e diferita.!!
bancheta este si instalatia!
sorin007
bancheta din spate cu tetierela ce pret?
Zippy
volanul mai este? e cu airbag sau fara?
valineb1
farul pe stanga si proiectorul pe stanga.....
d@n
Telescoapele acelea de la hayon le mai are?
La ce pret sunt (ambele)?
vlpvlp06
un pret pentru A/C se poate?
si daca este in stare de functionare?
eleron ai?
jantele le mai ai?
geamuri electrice?
multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.