Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Autocolante
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
nu_stiu
[attachmentid=1627444582][attachmentid=1627444583][attachmentid=1627444585][atta
chmentid=1627444586][attachmentid=1627444587][attachmentid=1627444588][attachmen
tid=1627444589][attachmentid=1627444590][attachmentid=1627444591][attachmentid=1
627444592][attachmentid=1627444593][attachmentid=1627444595][attachmentid=162744
4594] Inscriptionari auto, viniluri , tribaluri , parasolare auto personalizate , litere chinezesti, colantari partiale, orice se poate face din autocolant, la comanda si din stoc.
Ca autocolant se foloseste numai marca ORACAL, gama de culori este foarte larga, contine culori metalice, mate, sidefate, transparente.
Se vor face viniluri dupa poze facute de voi , cat si creatii proprii sau din albumele mele!!!
NOU acum si inscriptionari textile
cosmin_2300
Ai uitat ceva interesant : PRETUL !
Si de unde esti smile.gif
gabygiovanny
as fi si eu interesat de unul dar daca ai putea sa iei masura la luneta spate, symbol
nu_stiu
QUOTE(cosmin_2300 @ 14 Apr 2008, 22:46)
Ai uitat ceva interesant : PRETUL !
Si de unde esti smile.gif
*



pretul se va stabili in functie de ce doresti, ca sa iti faci o idee la un pret mediu 20 eu metru patrat
sunt din prahova, mizil, pentru alte orase se va face transferul prin posta

QUOTE(gabygiovanny @ 14 Apr 2008, 22:47)
as fi si eu interesat de unul dar daca ai putea sa iei masura la luneta spate, symbol
*



de ce anume ai fi interesat (parasolar, tribal) si masura cel mai bine ar fi sa o iei tu pentru a nu te trezi cu ceva ce nu vroiai wink.gif
cmandrei
Citeste regulament. Pune preturi ...
smecheras
sunt de acord cu el e cam greu sa pui preturi pentru tot ce are...
dar hai s il intrebam ce vrem si ne zice smile.gif
acele scrisuri de pe usa lateral(cu firme) stanga dreapta
cat costa??
ma intereseaza pentru o nova
nu_stiu
smecheras 30 ron
cm. andrei - l-am citit si am pus un pret estimativ 20 eu metru patrat


in luna aprilie reduceri de pret pentru comenzile mai mari de 50 ron reducerile sunt de 5%
si pentru comanzi mai mari de 100 pe langa reducerea de 5 % tzxele postale sunt cadou
smecheras
30 lei pentru amandoua abtibildele??
si pot sa iti dau eu ce vreau sa arate??
unde stai?
din ce material sunt facute?
nu_stiu
da pretul este pentru amandoua , imi poti da tu exact ceea ce vrei si se face, sunt facute din autocolant marca ORACAL (german)
stau in prahova , Mizil
spmihai
salut,
as dori si eu un sticker in genul celui din poza. acela l-am avut p masina, dar am fost nevoit sa o vopsesc, si astfel l-am pierdut sad.gif nu e musai sa fie exact la fel, dar ceva de genu, nu foarte mare, sa mearga pus p capoca in locul acela. preferabil sa fie un vultur, ca am eu ce am cu vulturii tongue.gif si-un pret daca-mi poti zice, mersi
nu_stiu
alegeti de aici si pretul il afli dupa ce imi dai dimenziunile exacte[attachmentid=1627444741]

15 Apr 2008, 22:52:
up...

15 Apr 2008, 23:24:
aveti aici cateva modele pentru cei care aveti acrobat redeer
spmihai
se pare ca am noroc, ai ceva pe placul meu smile.gif
0100b.eps e codul din catalogul acela pdf, dar am atasat si poza ca sa fiu sigur.
intrebare: se poate sa faci doar vulturul fara chestiile alea de sub aripi? as prefera doar vulturul simplu.
dimensiunea inca nu stiu sigur, undeva intre 20-30 cm lungime (inaltimea in functie de rezolutie), trebuie sa masor exact. pt lungimea de 30 cm cat ar costa?
smecheras
uite aici fara chestia aia de jos wink.gif
nu_stiu
la dimensiunea de 30 cm lungime iese de 7 latime si te costa 10 ron, vulturul simplu;)
CataT
Pentru cei care nu au avut parte de monogramele cu motorizarile de pe bandourile laterale, se pot face stick-uri cu 1,6 16V; 1,4 16V; 1,5 Dci; 1,9 Dci...etc.etc. ????
cosmin_2300
Vreau ceva ca aici dar sa fie mic ... sa-l pun in "dunga" aceea de la usa ... o sa-ti dau marimile ... cat m-ar costa ?

As vrea sa fie pus in locul in care am incercuit smile.gif

L.E. : sa scrie doar www.daciaclub.ro si sa fie cele 2 masini pe margine smile.gif
nu_stiu
imi cer scuze dar nu pot face masinile alea la o scara asa de mica pentru ca sunt foarte complexe, sory
smecheras
sunt programe care micsoreaza imaginea fara sa piarda din claritate...da-mi modelul si incerc eu sa il micsorez la dimensiunea pe care o vrei(sa o si specifici in pixeli)
nu_stiu
smecherash, mersi pentru amabilitate dar e vorba de cutter, nu imi poate scoare el masinuta aia mica , pentru ca are multe detalii. si nu imi trebuiesc programe de micsorat sau marit o poza eu lucrez in corel, mie imi trebuiesc imagini vectoriale, deci nu imi sunt de ajutor pozele modificate in alt program
cosmin_2300
Dar sa scrie "www.daciaclub.ro" cu albastru ? sau cu negru ? Decat sa pun prostii cu brembo sau mai stiu eu ce , mai bine pun cu daciaclub smile.gif
skija
Imi cer scuze.. dar.... in autocolantul DACIA CLUB ORADEA, exista 2 caricaturi dacia, care au fost folosite fara acordul meu (eu fiind cel care le-a desenat...). OK, fiind facute publice, fara a scrie ca nu se pot folosi fara acordul meu, aveti tot dreptul sa le folositi... Nici nu am vreo pretentie, dar din bun simt (asa cum au facut colegii nostri care au folosit desenele mele) puteati sa ma intrebati si pe mine... anyway...

bafta!
cosmin_2300
Eu nu stiam ca sunt facute de tine ... imi cer scuze atunci smile.gif oricum , am aflat ca nu se poate ... asadar as vrea doar "www.DaciaClub.ro" smile.gif
nu_stiu
skija, ai pm, si scuze inca o data

cosmin , iti pot face sticul dar nu trimit in tara decat de la 20 ron in sus
cosmin_2300
De mai multe ori am intrebat : SE POATE FACE COLOR ?

L.E. : mai bine da-mi id-ul de mess ca sa nu mai incarcam forumul inutil smile.gif
sobolan
uite asta ma intereseaza....vreau sa stiu daca poti si pret aproximativ...te ajut eu cu dimensiuni exacte...
za_kristake
nu_stiu
Am o poza o poti transforma in stiker cam de dimensiunea capotei de 1310? daca da cam la ce pret si poti color?
nu_stiu
QUOTE(sobolan @ 17 Apr 2008, 19:38)
uite asta ma intereseaza....vreau sa stiu daca poti si pret aproximativ...te ajut eu cu dimensiuni exacte...
*



da se poate face, vino cu dimensiunile exacte si dupaia ai un pret

QUOTE(za_kristake @ 17 Apr 2008, 19:42)
nu_stiu
Am o poza o poti transforma in stiker cam de dimensiunea capotei de 1310? daca da cam la ce pret si  poti color?
*



da se poate dar deocamdata nu color maxim 3 culori(prin aplicare de autocolant in mai multe straturi)
sobolan
QUOTE(nu_stiu @ 17 Apr 2008, 18:41)
da se poate face, vino cu dimensiunile exacte si dupaia ai un pret
da se poate dar deocamdata nu color maxim 3 culori(prin aplicare de autocolant in mai multe straturi)
*



ok.....revin dupa ce masor.....
za_kristake
asta ar fi poza
[attachmentid=1627445224]
kobra_bc
asta o poti face, exact cum e in poza?da sa ramana pe masina doar ce e cu negru, ceva in genul la tatuajele alea care erau la guma de mestecat biggrin.gif (sorry de comparatie dar asta mia venit in minte).ma intereseaza la dim capotei de dacia, cat ajunge cu tot cu transportul pana in iasi si in cat timp e gata.
spmihai
inca o intrebare si apoi o sa fac comanda biggrin.gif
poti face un sticker cu scrisul "Clima" care sa fie aplicat pe bandou? ai exemplu in poza atasata (imi cer scuze lui aurelv ca am folosit o poza cu masina sa, dar a mea e tot la vopsitorie si nu pot sa o fotografiez).
din aceleasi motive nu pot sa-ti spun dimensiunea exacta a bandoului, dar e ceva in jurul a 3-4 cm cred. poate ma ajuta cineva de pe forum si-mi spune dimensiunea exacta smile.gif
nu_stiu
da se poate face dar dupa cum am ami mentionat nu trimit in tara decat de la 20 ron in sus, daca faci o comanda umpic mai mare mai vorbim, in ori ce caz aia te costa 3,5-4 ron wink.gif
spmihai
ai pm wink.gif
kobra_bc
asta o poti face, exact cum e in poza?da sa ramana pe masina doar ce e cu negru, ceva in genul la tatuajele alea care erau la guma de mestecat (sorry de comparatie dar asta mia venit in minte).ma intereseaza la dim capotei de dacia, cat ajunge cu tot cu transportul pana in iasi si in cat timp e gata.

imi dai si mie un raspuns sau trebuie sa postez cererea iar?
77licu
Salut.dungile negre pt DACIA 1310(cum sunt alea din poza cu Dacia alba de la inceput)cat costa?se lipesc/dezlipesc usor?probleme de la intemperii,spalat cu presiune,etc?
multumesc.
nu_stiu
QUOTE(kobra_bc @ 19 Apr 2008, 00:02)
asta o poti face, exact cum e in poza?da sa ramana pe masina doar ce e cu negru, ceva in genul la tatuajele alea care erau la guma de mestecat  (sorry de comparatie dar asta mia venit in minte).ma intereseaza la dim capotei de dacia, cat ajunge cu tot cu transportul pana in iasi si in cat timp e gata.

imi dai si mie un raspuns sau trebuie sa postez cererea iar?
*



da se poate face scuze dar cred ca a fost stersa poatarea mea de ieri pentru ca tiam raspuns , te costa 65 ron + taxele postale

QUOTE(77licu @ 19 Apr 2008, 01:12)
Salut.dungile negre pt DACIA 1310(cum sunt alea din poza cu Dacia alba de la inceput)cat costa?se lipesc/dezlipesc usor?probleme de la intemperii,spalat cu presiune,etc?
multumesc.
*



costul pe 5 metri este de 70 ron, nu se dezlipesc chiarasa de usor, nu ai probleme la intemperii decat dupa cativa ani buni, spalat cu presiune nu ai nici o problema decat dak o speli a 2 a zii in rest nu ai probleme;)
kobra_bc
QUOTE(nu_stiu @ 19 Apr 2008, 10:23)
da se poate face scuze dar cred ca a fost stersa poatarea mea de ieri pentru ca tiam raspuns , te costa 65 ron + taxele postale
*


si cat ajung taxele postale?cu ce trimiti?de ex daca fac comanda acum, cand ajunge la mine?
nu_stiu
faci comanda, daca am culoarea in stoc (rareori se intampla sa nu o am) in maxim 2 zile le pun la posta, sim in 2 zile ajung la tine, taxele postale sunt un chilipir, 2,5 ron pe kg, acum depinde cum vrei sa facem trensferul de bani, rambus (te costa taxele postale mai mult nu stiu exact cat) sau alimentare card (nu te cost animic decat un drum pana la brd
acum iti alegi
kobra_bc
iti dau raspuns pe pm sapt viitoare, mai astept o oferta de la cineva.discount pt forumisti nu faci? rugaciune.gif biggrin.gif se poate lua de mine garcea din cauza ei?
nu_stiu
da, se fac si reduceri la comenzile mai mari de 50 ron de 5%
si la comenzile mai mari de 100 ron taxele postale sunt incluse in pret + reducerea de 5%

si nu , garcdea nu are nici o treaba cu tine , pentru ca nu ocupa mai mult de 30 % din culoarea masinii

<span class='edit'>20 Apr 2008, 15:35:</span>
up....
nu_stiu
[attachmentid=1627446193]imprimeuri textile, acestea se fac la un pret de numai 0,2 ron pe centimetru patrat[attachmentid=1627446192][attachmentid=1627446193][attachmentid=1627446194
]
nu_stiu
up, sticuri dacia club, reno club la numai 4 ron+ taxele postale
nu_stiu
LA COMENZI MAI MARI DE 50 RON TAXELE POSTALE SUNT INCLUSE IN PRET
73wsc
Pw mine ma intereseaza niste flori din cele care se pun pe masina,poate ai vazut sunt niste margarete cat palma cu 5-6 petale albe sau colorate.
Daca sti despre ce ste vorba cam cat ma costa 7 flori cat palma maxim?
nu_stiu
73 wsc ai pm

Zippy
asta cat costa?

POZA
nu_stiu
zippy - 22 ron (alb + negru)
maryus_83
Salut! Un pret pentru 2 autocolate ca in POZA dar pe negru vreau si eu.
nu_stiu
marius_83 -12 ron dar sa imi dai formatul vectorial sau sa imi spui fontul cu care e scris
73wsc
Cam asa...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.