Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Supenova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aurelv
A venit vrema sa ma despart de prima mea masina sad.gif.
Detalii:
Dacia Supernova
Model Clima culoare Bleu de France
Prima inmatriculare: 03.2003
Km: ~74.000
Dotari: jante aliaj, aer conditionat, eleron, proiectoare, servofrana
Revizii la zi, inclusiv cea de 60k km efectuata asta vara (schimbat distributie, semering, pompa apa, revizie aer conditionat, curea accesorii).
Discuri de frana + placute schimbate la 72.000 km, cauciucuri noi Barum(au cam 15k km).
Imbunatatiri:
- UCH + Capete chei logan
- Radio Cd Sony cu mp3 si usb + 4 boxe
- Proiectoare noi in cutie, astept sa se imbunatateasca vremea ca sa le pot monta smile.gif

Bonus:
- revizia de "80k" o voi efectua eu, am obiceiul sa schimb uleiul la 8.000 km - se vor schimba: tampon motor (e crapat), toate filtrele, ulei si ce-or mai zice mecanicii...practic cel care o va lua nu va avea nici o grija 10.000 km.
set 4 cauciucuri de iarna Dunlop Wintersport (uzura cam 30% - 20k km / 2 ierni )
stick usb 2gb super slim pt. mp3 smile.gif
placute de frana Ferodo tar114 (la revizie le-am uitat acasa si a trebuit sa iau alt set de la service sad.gif )

Pret: 3500 euro

Contact: aici sau la 0741106075

PS: O sa incerc mai tarziu sa adaug poze, acum nu ma lasa.

16 Apr 2008, 08:03:
up.

Am uitat sa mentionez la dotari inchidere centralizata + alarma, cele din fabrica smile.gif
+ casco full platit integral pana pe 09.2008
+ itp valabil 04.2009
+ rovigneta valabila 21.01.2009
aurelv
am reusit sa pun si niste poze, dar din pacate sunt cam slab caitativ.
aurelv
inca valabil.
luni sunt programat la service pt schimbare tampon motor si refacere unghi de fuga (am inlocuit ambele planetare cu unele reconditionate).
aurelv
inca valabil.
tocmai m-am intors de la service, unde s-a inlocuit tamponul de la motor.
aurelv
up...3400 euro
aurelv
up...a facut 75000 km smile.gif
aurelv
s-a dat sad.gif
se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.