Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] bandou bara fata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Alex11
Dupa cum zice titlul cumpar bandou megane 2 facelift. M-ar interesa cel de pe partea stanga (din perspectiva soferului) culoare gri. Astept oferte sau eventual hint-uri unde se gasesc mai ieftine ca le Reno e jaf pe fata mad.gif .
enache_sorin
Tot pe ala l-am schimbat si eu acum o saptamana. Faza naspa e ca se vand numai la set si m-au costat 7 mil cu tot cu vopsit la DAB auto. Au iesit ca din fabrica si a durat 3 ore ca le aveau pe stoc. Am vazut ca la http://www.elitecat.cz/CategorySelection.aspx?B=0 se vand si la bucata si e cam 2,3 mil. Daca asa e cu inca un milion l-ai vopsit. Recomand DAB auto. Asta vara l-am schimbat pe ala de pa spate si l-am vopsit la Renault. Nici nu se compara. E un gri mai inchis si lucios, nu mat ca asta din fabrica. Chiar radeau baietii de la DAB.
Alex11
Acolo m-am dus si eu prima oara insa pentru face lift nu au. Cica decat Renault produce. Mi-a recomandat vanzatorul Augsburg. Mi-au trimis oferta si setul este 3,2 mil. Acuma din cate m-am uitat eu la bandou al meu e nevopsit, adica asa gri este el. Sa vad ce si cum cand ma duc sa dau avansul. Oricum la o privire mai atenta asupra botului am vazut mai multe care m-au daramat total... dar asta e acuma sa vad cum scot camasa sad.gif .

Cu ocazia asta si un UP.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.