Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]jante otel Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adiya
Patru bucati, rulate 20000 km. Se vand numai la set si impreuna cu capacele la pretul de 300 lei negociabil.

16 Apr 2008, 21:30:
Userul Sudsemnatu s-a oferit sa cumpere doua bucati. Daca mai sunt doritori pentru celelalte doua sa trimita PM sau post aici.

17 Apr 2008, 21:23:
sus cu ele
ciprianaldeabv
Ma intereseaza toate patru + capacele bonus
cat crezi ca ar fi transportul prin posta?
adiya
Sincer nu prea cred ca putin...Daca esti ferm, hotarat sa le cumperi poate fac un gratar pe la Timisul de Jos duminica asta...Mai vorbim pe YM caci acum e destul de tarziu sa te buzzui.
adiya
Mai treceti si voi la ora de vara. Sau de ce sunteti in urma cu o ora?
Ma bagati la warnuri fara voie biggrin.gif
up


edit: MyControls->BoardSettings->"Is daylight saving time in effect?"
adiya
Multumesc cmandrei .
In alta ordine de idei 10% warn am meritat dar imi poti explica domule moderator dil de ce am minus la reputatie? Vrei sa-mi arati ca ai puterea sau ce? Nu am gasit in regulament scris ca up la mai putin de 24 ore se sanctioneaza cu punte minus la reputatie. Tu ai gasit?

24 Apr 2008, 19:59:
Vandute. Subiect inchis.
silviustel
Salut! As fi interesat de jante, insa as vrea sa stiu ce ET au (este scris undeva pe ele). Merci anticipat.
adiya
Dupa cum spuneam si in mesajul anterior, au fost vandute.
Mai era insa un user care vindea aceleasi jante la acelasi pret. Ceva cu 99 in denumire. Cauta cu atentie.
La intrebarea ta nu cunosc raspunsul.

L.E.link
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.