Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] renault clio bicorp
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
radu771
Vand Renault Clio Bicorp, albastru, an fabricatie 2006, 18.500 km

16V, 1200 cmc, 75 cp

Are climatronic, ABS, 4 airbaguri, jante aluminiu, pilot automat si limitator viteza, geamuri electrice fatza si cam tot ce are un Clio Bicorp biggrin.gif

Consumul in oras este in jur de 8l. Nu a fost lovita. I-am rezolvat pe Casco niste zgarieturi. Masina a fost cumparata de la Serus.

Fiind pe firma se va emite factura (nu va speriati pretul include deja TVA-ul).

Pretul este de 7200 Euro, negociabil.

Radu - 0722 265 325

radu771
up

cu intrebarea: e cumva pretul prea mare sau s-a blocat piata?

22 Apr 2008, 12:36:
up!

7000 euro
AlexC
E cumva dotarea "Extreme" sau "Campus"?
radu771
Este un Clio Campus. Cat despre dotari, spune-mi si mie eventual care ar fi diferentele. Diferentele astea de nume mi se par doar chestiuni de marketing.
mariman
cred ca s au bloclat creerele oamenilor....
pana mea eu cer 6800 pe al meu din 2004 si stau cu el de 3 sapt,,,
a inebunit lupu!!
scces... mad.gif
AlexC
Dotari Clio Campus: http://www.lazarservice.ro/index.php?optio...id=33&Itemid=34
Dotari Clio Extreme: http://www.lazarservice.ro/index.php?optio...id=34&Itemid=34

Din ce vad eu acolo, uite ce are in plus Extreme:
- ABS +AFU
- Airbag-uri laterale pentru locurile din fata
- Bandouri laterale exterioare in ton cu caroseria + bara de protectie frontala integral in ton cu caroseria
- Buzunare de depozitare pe spatarele scaunelor fata
- Computer de bord
- Oglinzi retrovizoare electrice si degivrante, cu sonda de temperatura integrata
- Oglinzi retrovizoare in ton cu caroseria
- Proiectoare de ceata
- Volan imbracat in piele, reglabil pe inaltime
- Jante aluminiu 15"

Din anuntul tau se apre ca tu ai varianta Extreme, cea mult mai bine dotata. L-am aratat potentialului cumparator, sa vedem ce zice smile.gif
radu771
In cazul asta am Extreme.

Eu stiam ca Extreme e numele, nu si dotarea. Pe al meu scrie "Campus" si a fost precedat de "Extreme".

Dotarile mele sunt exact cele pe care le-ai scris tu.
radu771
Astept un cumparator mai hotarat smile.gif

Up!
AlexC
Vazut masina zilele astea. Motorul foarte OK pentru oras, toate inauntru erau ca noi. Fata de Megane e ceva diferenta, insa ca masina de oras e super!

Cumparatorul cu care venisem s-a hotarat insa la o masina noua si din pacate masina asta e inca de vanzare! Dupa ce am vazut cred ca nu gasesti prea multe masini la banii astia, atat de noi, cu atatea dotari si mai ales cu asa putini km!

Bafta Radu la vanzare!
radu771
Mersi frumos de aprecieri! Sper sa apara si cumparatorul mult visat biggrin.gif
radu771
masina s-a vandut la 7k.

Se poate inchide thread-ul? smile.gif mersi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.