Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CD player de clio 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MVD
Vand CD player de clio 2 din 2006 cu comenzi pe volan si afisaj in bord (afisajul nu este de vanzare ) cu 150 de ron, in perfecta stare de functionare cu codul aferent.

<span class='edit'>19 Apr 2008, 18:34:</span>
ViperS am sa iti trimit pozele miine, le afli tot aici ca eu nu stiu sa iti trimit pe mes mail si daca te intereseaza am sa iti dau nr. de telefon sa ma suni, eu sant din Baia Mare

<span class='edit'>20 Apr 2008, 09:26:</span>
nimeni nimai negociez, da scrieti pe forum nu pe mail
PVF
ofer 90ron

bafta
MVD
120 de ron e ultimul pret, daca nu da nimeni pe el atat il tin in garaj, cand am cumparat masina a fost 250 de euro cu tot cu comenzi pe volan.Eu cred ca cer un pret decent
fiul
@MVD - Salut! M-ar interesa pentru Megane-ul meu(2001), unde cred ca se potriveste avand in vedere ca al meu este identic, doar ca are fanta de caseta. Problema e ca nu-l pot proba, eu fiind din Bucuresti si te-as ruga sa-mi spui ce implica montarea lui si introducerea codului.
Astept un semn de la tine si putem discuta. Eventual un nr de mobil si te sun eu.
Mersi!
MVD
nr. de tel. 0722601366;0752389499
hellcat
Atentie!...masinile fabricatie pana in 2005, ale caror aparate nu au afisat pictograma "expert" sau "updatelist"...nu au afisajul compatibil!!
ciprianaldeabv
ma intereseaza pe mine, sunt din Brasov, are vreun defect? daca nu astept un pm de confirm ca il mai ai, pls. Ms anticipat pt raspuns!
MVD
Il mai am deocamdata astept si eu pana miine sa vad daca se potrivete la un coleg pe un megan din 2001, daca merge la el la-m dat lui.Eu merg la Bucuresti cu trenul pe data de 04.05.In carte are codul si tipurile de masini pe care se potriveste adica 1-clio;2-megane;3-laguna, dupa ce bagi codul te intreaba ce tip de masina este(introduci codul 1,2 sau 3)si merge.Eu nu vreau sa trag in piept pe nimeni CD este OK l-am avut eu in masina si merge.Totul e sa ai ecran in bord si comenzile pe volan se vede si in poze tipul de mufa care il are.Comenzile pe volan au un buton care CD nu il are ,eu nu stiu sa poti baga codul fara comenzi pe volan si afisaj, clienti la el am avut cu gramada dar nu il pot da deoarece nu au afisaj sa vada codul si nici comenzile pe volan sa poti baga codul din 4 cifre.Nu stiu daca merg pe Renault Clio, Megan si Laguna pana in 2005 de cand e CD.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.