Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] chiulasa dacie 1400
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bandrei
chiulasa dacie 1400 , stare f buna . se vinde impreuna cu pompa de apa montata pe ea , precum si cu galeriile de dacie 1100 montate ( chiulasa a fost montata pe un motor de 1100) . bonus carburator dacie 1300 pilit ca sa intre pe galeria de 1100 , precum si prinderile de alternator . pret pt tot 150 lei . 0742237046
bandrei
pret redus 100 ron
NCR
tijele le dai separat?
bandrei
tijele nu erau incluse dar le am pe toate 8 . Pentru tine NCR ca prim client ti le fac cadou daca cumperi chiulasa .

daca vrei doar tijele separat cred ca e mai mare deranjul pentru amandoi .... sau cine stie , fa-mi o oferta pentru tije .

mai am si cele 8 prezoane si capacul tachetilor pentru inca 30 lei .
bandrei
poze noi :
bandrei
up . pret 100 lei
Supapa_jR
zi-mi daca are supape mari ca alea de 1.6 sau ca 1.3...zi-mi pret fara carb si galerii...prin PM bineinteles totul
bandrei
QUOTE(Supapa_jR @ 16 May 2008, 22:00)
zi-mi daca are supape mari ca alea de 1.6 sau ca 1.3...zi-mi pret fara carb si galerii...prin PM bineinteles totul
*



salut .

Supapele au 30 respectiv 32 mm diametru la fata catre piston , asta din ce am masurat eu cu sublerul.
Pretul este de 100 lei pt chiulasa , fiind bonus tijele de supape , pompa de apa si prinderile de alternator .
Garnitura de chiulasa, carburatorul si galeriile au mers la gunoi cand am curatat chiulasa cu motorina .
Mai exista separat cele 10 prezoane de chiulasa si capacul tachetilor pt 30 lei .
bandrei
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.