Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] VW SCIROCCO GLI '82
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AKKA
Vand VW Scirocco an fabricatie 1982, varianta GLI,culoare alb cu negru, injectie mecanica k-jetronic, 168.000km pe bord (nu stiu daca sunt reali).
Putere 110cp la 6100rpm, cuplu 140Nm/5000rpm,Vmax 185-190kmh,0-100kmh aprox 10sec,greutate masina 895kg.
Motorul si cutia functioneaza fbine(cutie 5tr), mai trebuie aranjat la tabla,vopsit,tinichigerie etc.
Pretul este de 1500euro neg.0727 39 45 86 Alex ,Pitesti

PS:masina nu mai arata chiar ca in poza..smile.gif
AKKA
Am uitat sa specific ca actele sunt in regula,este pe numele meu si accept si schimburi cu Dacie care sa aiba euro 1 sau 2..deci probabil cele pe injectie.
Masina oricum trage de 2ori mai grav ca dacia:))) deci aici pierd eu..wink.gif)
AKKA
up cu Rocco..1litru si 600de cmc care arata ce inseamna 110cp pe 900kg:)
za_kristake
esti din sibiu?
gotty
QUOTE(AKKA @ 22 Apr 2008, 13:40)
Pretul este de 1500euro neg.0727 39 45 86 Alex ,Pitesti

*


riderontornadoes
vinde-l si ia-ti adidasi... tongue.gif
AKKA
Nu,nu sunt din Sibiu..masina a fost inmatriculata acum cativa ani in Sibiu(CopsaMica) dar acum are nr de Arges...este pe numele meu.
Faza cu adidasii nu prea o inteleg...aluzie la pretz sau ce?!
weed2gf
pretul e super bun, dar cred ca ar fi o idee sa pui si niste poze actualizate !
AKKA
Ceva poze facute azi(30.04)..masina are motor de 1.6 si dezvolta 110cp(81Kw in talon)-repet acest lucru deoarece unii mi-au spus ca nu exista acest motor pe rocco..
Tabla mai are puncte de rugina-sunt 26 de ani totusi- si nu pot spune ca este impecabila asa cum imi cere cineva..daca ar fi asa,ar fi si pretzul tot..'impecabil':)
Masina este sport, sa fuga, si isi face destul de bine treaba!..eu d-asta am luat-o si nu m-a dezamagit..deci,UP!
AKKA
'Bestiutza' a fost vanduta..deci topicul poate fi inchis!;)Bafta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.