Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT CLIO 3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
danat
Motor 1,4 16V, benzina, fabricata septembrie 2007, gaantie septembrie 2009, are 6 airbaguri, aer conditionat climatronic, ABS+ESP, echipare Confort Dynamique, 3.800 km reali, rosu vif, full CASCO, accept testari, masina folosita atent, merita vazuta, pret 9.000 euro putin negociabil.
0722 325 514

AlexC
De ce o vinzi dupa doar 6 luni?

E luata in leasing sau cumparata? Persoana fizica sau juridica?
sylvester
In ce zona o pot vedea? A fost lovita, zgariata ceva?
danat
Buna tuturor!

Masina e foarte ok, se poate verifica pentru maxima convingere unde doriti!
O vand dupa aproape 8 luni pentru ca in august cand am comandat-o nu prevazusem ca avem nevoie acum de o suma cam mare de bani si numai asa o putem achita...chestii personale, stiti voi, nu le pot comenta pe net prea mult.
Daca stiam ca voi fi nevoita sa o vand asa rapid, nu o comandam ca sa pierd ca nebuna 3.000 euro la vanzarea ei, nu?

Masinuta e folosita atent, numai eu am condus-o, sunt primul si unicul proprietar, nu a fost lovita, e ok ca dotari, trage bine ca motor, sunt foarte multumita de ea!

Este cumparat cu cash, pe persoana fizica, adica eu :-)

Cine doreste sa o vada, ma poate suna pe 0722.325.514.
valpred
ESP ???
In Romania nu se poate comanda asa ceva, tongue.gif este adusa din Franta ??? blink.gif
danat
Mea culpa! Am facut o confuzie intre ESP si EBV care este trecut in fisa tehnica a masinii. Pe Scenic avem ESP si de aceea mi-a sunat asemanator :-)))

Oricum, celelale date sunt f corecte. Pentru conformitate se poate consulta site-ul oricarui dealer Renault unde se gaseste fisa tehnica COMPLETA si CORECTA a variantei Clio 3 Confort Dynamique.

Cu stima...

danat
up
AlexC
Am fost plecat saptamana asta insa ma bucur sa spun ca topicul poate fi inchis! smile.gif

Am vazut masina in weekend si mi-a placut si mie si surorii mele (actualul proprietar). Fara pata la interior, la exterior 2 zgarieturi minore. Motorul foarte silentios, ceva cam lenes dar nici n-a termnat rodajul calumea. Una peste alta, de miercuri e la sora-mea in parcare smile.gif

Un mare plus vanzatorului, sper ca peste 2 ani sa arate macar pe jumatate la fel de bine ca acuma smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.