Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ajutor fratilor
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
fish_semen
[FONT=Impact][SIZE=7][COLOR=red] Sall .....stie careva c are dacia mea ! nu mai stiu c sa`i fac .....am probleme cu incalzirea .....fratilor k la ne`oamenii la mine cand este apa sus (adik aproape d rosu`) baga aer caldut>>rece cand este mai jos baga aer fierbinte ...... mai p scurt cand deschide termostatul (care este nou ....si am schimbat 3 bucati) da caldura cand se inchide nu mai baga caldura...!! aveti idee despre ce este vorba ??ms mult astept si un buzz sau un maill tongue.gif ::::::biggrin.gif
ID -MESSS -- FISH_SEMEN --- SAU MAILL - FISH_SEMEN@YAHOO.COM
THX tongue.gif biggrin.gif
viorel 77
Eu unul, nu am inteles nimic din ce ai scris.
Alexu7
do us all a favour and unplug your computer !





ps: zi-le ag02cws laugh.gif
ag02cws
NOW! smile.gif
mike1410
Nu vorbim limba ta, daca doresti sa te ajutam ia-ti un translator sau SCRIE CA OMU SA INTELEAGA TOT CHIORU.
Paca
alte probleme mai ai fish ?smile.gif)
tester
a vazut ca la atacat lumea aici a mai pus un post si in partea pentru dacia injectie... ca poate pe acolo e altfel lumea... radmasa.gif
fish_semen
Ce nu intelegi tata ? nu`mi baga caldura incontinu .....cand deschide termostatul baga aer fierbinte cand este inchis baga aer rece calai !!!c nu intelegi biggrin.gif nu stiu eu sa`i fac aerisirea !!!!! c poate sa aiba ?
fnp
Posibil garnitura de chiulasa arsa.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.