Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RCS Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
PaulT
Vand rcs Logan colectia 1,produs de Philips.A fost folosit 2 luni pe Logan si inca 3-4 luni pe berlina(din care 95% din timp pe radio,restul ca statie de amplificare pentru mp3 player),in rest a stat in casa.Are mufa aux-in pe panoul frontal facuta de mine(poze se pot vedea pe topicul"Sfaturi pentru conectarea mp3 player la casetofon"),ceea ce permite conectarea oricarui device audio printr-un cablu standard cu jack de 3,5 mm.Mufa arata ca si cum ar fi fost montata de fabrica.Auditia este la nivel cd quality,neavand nici cea mai mica legatura cu ceea ce se obtine folosind o caseta adaptoare.Aparatul este impecabil si dpdv vizual si dpdv functionare,fara lovituri,zgarieturi,etc..Pachetul contine:

-rcs Philips,colectie 1 Logan(este peste Blaupunkt-ul care echipeaza colectia 2 la toate capitolele,cu exceptia faptului ca nu are fata detasabila)
-2 boxe Blaupunkt tot de Logan folosite mai putin de 1 luna(celelalte 2 le-am vandut imediat dupa ce am schimbat sistemul audio si astea doua au ramas in dulap).Putere 25w rms,diam 13 cm,stare-impecabile.
-2 masti difuzoare pe 13 cm se Magnat Ultra S nefolosite(mi-au ramas de la sistemul de pe fata,deoarece am pastrat mastile originale ale masinii)
-cablu cu mufe jack de 3,5 mm la ambele capete
-caseta "oarba"(adica fara banda si role),necesara pentru acultarea pe mp3 player.

Pret pachet-120 ron
PaulT
Pret nou--100 ron.Aparatul vine cu manual si cod.
PaulT
up
PaulT
up
PaulT
up...
PaulT
up
ir_sonik
mai este valabil?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.