Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] becuri H4
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Lostboy
Se vinde o pereche becuri H4.
Preț: 20 ron.
Folosite 3 ore.

[attachmentid=1627447485]
tester
pai te ar ajuta sa dai mai multe detalii despre ele...firma, caracteristici..

uite un mic ajutor de la mine .... din imagine am observat ca ar fi de 100/90W sper sa nu ma insel
Lostboy
QUOTE(tester @ 2 May 2008, 20:19)
pai te ar ajuta sa dai mai multe detalii despre ele...firma, caracteristici..

uite un mic ajutor de la mine .... din imagine am observat ca ar fi de 100/90W sper sa nu ma insel
*



Nu te înșeli.....[attachmentid=1627448668]
butter
mai e de actualitate???
Lostboy
da, ai PM.
Lostboy
sus
lucian_v
Va rog frumos sa imi spuneti si mie cine si de ce mi-a sters postul de aici in care intrebam daca nu cumva sunt ilegale aceste becuri?
Nu consider ca am incalcat nici o regula a forumului punand o intrebare despre acest produs.
Eu stiu ca becurile montate si recomadate de producator pe masini in general sunt de 50-55W iar astea sunt de 100W.
Va rog sa imi spuneti cu ce am gresit cand am pus aceasta intrebare si va rog sa imi raspundeti si la intrebare.
Multumesc.

5. a ) Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" etc. Toate posturile de genul acesta vor fi sterse iar autorul lor va fi avertizat prin sistemul de warn al forumului. In cazul in care se acumuleaza trei abateri pe aceasta tema, in decurs de maxim 2 luni de la prima abatere, utilizatorului respectiv va fi banat 3 zile.
5. b ) Pretul unei oferte/cereri poate fi discutat doar de catre cei interesati sa vanda/cumpere (de catre cei care negociaza tranzactia respectiva). Orice alte comentarii si/sau aprecieri asupra pretului se incadreaza la art. 5 lit a).


21 May 2008, 19:33:
Va multumesc pentru raspuns dar postul meu nu avea nici o legatura cu pretul produsului, nu am oferit acelasi produs la alt pret si nu am fost off topic
Aveam o intrebare strict legata de legalitatea folosirii produsului respectiv, care evident ca va fi montat pe un autoturism.
Consider (si imi asum asta cu toate consecintele) ca forumul daciaclub.ro pe care il respect nu are ca scop instigarea la nerespectarea legii.
O instalatie de lumini modificata asa poate insemna chiar moartea pentru un/unii participanti la trafic.
In acest sens am pus intrebarea domnilor moderatori si nu am avut nici o intentie in a incalca regulamentul forumului. (Cand l-am incalcat am suportat consecintele, am recunoscut si mi-am cerut scuze)
Multumesc si repet intrebarea care nu este off topic : montarea pe un autoturism a becurilor care se vand in acest topic este legala?
Lostboy
sus....
Domnu lucian_v, s-a discutat chestiunea asta și cred că de aceea a fost ștersă postarea ta.
Cel mai corect este să discuți cu un moderator de la Bursă.
Numai bine.
Lostboy
sus
Lostboy
sus
Lostboy
sus

LE Modalitate de transport: cu poșta română sau curierat. Nu sunt din București.

10 Jun 2008, 08:21:
S-au dat. Se poate închide.Ms.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.